FOTKY: Z šedé myšky elegantní starostkou! Jak šel čas se Světlanou Nyklovou?

Seriál Ulice: Jak jde čas se Světlanou Nyklovou
Zdroj: TV Nova

Málokdo se za necelých jedenáct let změnil tak jako Světlana. Když přišla do Ulice, nikdo by do ní neřekl, kam až to dotáhne a jaká kočka se z ní stane. Podívejte se na její proměnu v naší fotogalerii.

Přehrát poslední díl Ulice

 

Světlana se umí s životem poprat jako málokdo, což dokázala už nesčetněkrát. Nezlomila ji smrt rodičů či bratra, ani spousta těžkých zkoušek. Zvládla nový začátek daleko od domova, ustála těžké chvíle v manželství, neohroženě se postavila mafiánům, kteří usilovali o život jejího muže. Každá životní zkouška pro ni byla výzvou.

 

 

Tvrdě na sobě pracovala, přitom neztratila svou empatii ani chuť pomáhat druhým. S vnitřní proměnou přišla i ta vnější. Postřehli jste, kolikrát Světlana během těch necelých jedenácti let změnila barvu svých vlasů? Nyní z ní je elegantní dáma, novopečená starostka, ale hlavně maminka, která se konečně dočkala vytouženého rodinného štěstí. Má nádherného syna, milujícího manžela, tchyni, jež by pro ni udělala první poslední, i bezvadné přátele. Co víc si může přát? A jak se za tu dobu, co je v Ulici změnila? Tahle její proměna vám vyrazí dech!


Podívejte se, jak šel čas se Světlanou Nyklovou. Co na její proměnu říkáte?

 

 

 

 

 

 

TV Nova