Vyvrcholení vztahu Adriany a Roberta v Ulici: Šárka Vaculíková prozradila, jak to bude dál! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Vztah Adriany a Roberta je jako na houpačce. Jednou je Robert jako ideální partner, podruhé Adrianu nahlodávají myšlenky, že by jí přece jen mohl být nevěrný. Ve čtvrtek Robert Adrianu požádal za velmi dramatický okolnosti o ruku. Skončí jejich vztah svatbou?

Přehrát poslední díl

Adriana Pešková zažívá v seriálu Ulice hodně akční období. Je až po uši zamilovaná do Roberta, neví však, že zdárně manipuluje jí i skoro celou její rodinou. Adriana je přesto na vážkách a neví, jestli jí Robert za všech okolností říká pravdu a údajné milostné románky jsou jen hloupou pomluvou jejího otce Evžena, který Roberta nemá rád. Robert ji na konci minulého týdne pořádal o ruku, což Adrianu ještě více utvrdilo v tom, že ji opravdu podvedl a teď má černé svědomí. Herečka Šárka Vaculíková ve Snídani s Novou prozradila, co její postavu čeká!

Seriál Ulice: Robert žádá Adrianu o ruku - 5
Zdroj: TV Nova

„Vánoce budou pro Adrianu hodně veselé. Nakonec souhlasí se sňatkem, praští do toho a Roberta si vezme za svého muže,“ prozradila Šárka.  „Když bude svatba, to ale ještě neznamená, že se vezmou,“ filosofovala nad hereččinou odpovědí moderátorka Hanka Reinders.

Jak se Šárce Vaculíkové natáčejí milostné scény? A co by přála Adrianě do budoucna? Podívejte se na celý rozhovor ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

kuci TV Nova