FOTO a VIDEO: Reální rodiče a jejich děti v Ulici: Víte o všech?

Aktualizováno 20.7. 2018 12:46
Zdroj: TV Nova
Témata:

Po prázdninové pauze ve vysílání odstartuje již čtrnáctá sezona Ulice. Za dobu, co seriál sledujete, si v něm zahrálo již několik stovek herců. Mezi nimi se najdou nejen skuteční sourozenci, ale také rodiče a jejich děti. My vám nyní prozradíme, o koho se jedná.

Přehrát poslední díl

 

Když se řekne Mára, okamžitě se vám vybaví obličej herce Kryštofa Rímského. Víte ale, že jste v seriálu jeden čas pravidelně vídali také jeho otce Pavla Rímského? Navíc nejsou, jež pojí rodinné pouto. V seriálu si zahrálo již deset skutečných rodičů a jejich dětí. Víte o všech? A pozor! Na závěr pro vás máme i malou perličku.

 

Pavel Rímský a syn Kryštof
Kryštof Rímský hraje Máru už přes dvanáct let. Zpočátku měl v Ulici přezdívku Kikin či Kraken. Coby Mára se začal objevovat až o něco později, když pomáhal rozjíždět Matějovi a spol. jejich klub, ze kterého po čase vznikla Coolna. Kryštofova otce Pavla Rímského znáte z Ulice jako jednoho z největších záporáků seriálu – stalkera Vladimíra Kukačku. Svou postavu ztvárnil tak přesvědčivě, že měl svého času kvůli ní velké problémy i v reálném životě. Někteří diváci si totiž spojili fikci se skutečností a on to coby Kukačka od nich pořádně schytával.

 

Rostislav Novák st. a syn Rostislav
Charismatického Rosťu Nováka jste v Ulici vídali přes rok jako Jáchyma Vršovického, kamaráda Máry a Moniky, který nezvládl rozvod a tahanice s bývalou manželkou o dceru. Aby si vynutil kontakt s ní, vzal si jako rukojmí hosty a personál v Květině hospodě a nechtěně postřelil Martina. Krátce na to, co byl Jáchym zatčen, zavítal do Ulice Márův otec Luboš Mareček, jehož osudy v Ulici sledujete již půldruhého roku. Víte o tom, že Věrčina bývalého manžela hraje skutečný otec Rosti Nováka Rostislav Novák st.? Před kamerou se v Ulici nesetkali, společně ale hrají v Rosťově divadelní společnosti Cirk la Putyka.

 

Veronika Žilková a děti Agáta Prachařová a Vincent Navrátil
V roli Báry Jordánové, později Krausové, jste byli zvyklí vídat Terezu Brodskou. V první sezoně Ulice však Báru několik týdnů ztvárňovala také Veronika Žilková, protože Tereza Brodská musela na operaci páteře. Před deseti lety se v roli Monči, Pepanovy milenky, mihla v Ulici dcera Veroniky Žilkové Agáta Hanychová, dnes Prachařová. Před dvěma lety začal v seriálu hrát také hereččin syn Vincent Navrátil, jenž ztvárňuje Tobiáše Slámu.

 

Pavla Tomicová, Ondřej Malý a děti Adam a Anežka
Pavla Tomicová hraje v Ulici Simonu už jedenáct let. Vloni na podzim se Simona spolu s manželem z Ulice odstěhovali a splnili si tak svůj sen. Koupili si domek na vsi s velkou zahradou a nyní si tam užívají života. Několik hereckých přání se splnilo díky Ulici také Pavle Tomicové. Na place se tu sešla nejen se svými dětmi, ale i sestrou. Hereččina dcera Anežka si v seriálu střihla malou roličku rozmazlené holky v salonu, která byla drzá právě na Simonu. Syn Pavly Tomicové Adam Křenek se čas od času objeví jako doručovatel zásilkové služby, jenž už předával zásilky Simoně, Libušce, Tereze i dalším. Pavla si v Ulici několikrát zahrála také se svou sestrou Naděždou Chrobokovou-Tomicovou, která ztvárňuje Květu Vavruškovou. A jedna perlička na závěr – víte o tom, že jste v Ulici viděli i hereččina manžela Ondřeje Malého v roli léčitele Borůvky, jenž „léčil“ Kateřinu Nekonečnou?

 

Kateřina Fixová a dcera Anna
Annu Fixovou znáte jako Moniku Farskou. V Ulici jste se s ní setkávali od samého začátku až do minulého roku, kdy Moniku čekal nový začátek po rozchodu s Márou. Již téměř třináct let se v Ulici čas od času ukáže i Annina maminka Kateřina, jež hraje pošťačku. Perličkou je ještě jeden vztahový propletenec. Máru, Moničina bývalého partnera, ztvárňuje Kryštof Rímský. Jeho otec Pavel Rímský se v roli Vladimíra Kukačky postaral o hodně krušné chvíle celé rodině Farských, zejména ale Moničině mámě Jitce v podání Ilony Svobodové.

 

Radoslav Brzobohatý a syn Ondřej
Když jste začali sledovat osudy obyvatel Ulice, okamžitě jste si oblíbili i majitele Království hraček Václava Krále, jehož ztvárnil Radoslav Brzobohatý. V Ulici jste tohoto charismatického herce vídali tři sezony. A hned v první sezoně seriálu se v Ulici objevil také jeho syn Ondřej. Nejprve jako speciální host, o půl roku později pak přijel do Ulice coby Marek Stránský. Se svým tátou se dokonce sešel i na place při natáčení svatby Anči a Bedřicha. A jedna perlička na závěr – Ondřej Brzobohatý si v Ulici pokaždé zahrál s Míšou Maurerovou, seriálovou Digi, ať už byl před kamerou sám za sebe nebo coby Marek Stránský.

 

Jana Bernášková a dcera Justýna
Janu Bernáškovou jste vídali v Ulici několik let jako Bety Stárkovou. Také ona byla v seriálu od samého začátku, tj. od roku 2005. Herečka však během natáčení první sezony seriálu neplánovaně otěhotněla, a tak scenáristé vymysleli příběh tak, aby otěhotněla i její Bety. Ta se poté na čas vytratila. Když se znovu objevila, její dceru Barunku ztvárňovala skutečná Janina dcera Justýnka.

 

Helena Němcová, Pavel Dytrt a maminka Helena Dytrtová
Helena Němcová vyhrála konkurz na roli Míši Krausové, nevlastní sestry dvojčat Jordánových. Míšiny osudy jste sledovali přes šest let – od jejího příjezdu do Ulice až po maturitu na šestiletém gymnáziu. V seriálu se v epizodní roli mihla také Helenina maminka Helena Dytrtová. A také u nich vám prozradíme jednu perličku. V roli syna Lídina manžela Jana Kostky jste mohli vidět také Helenina bratra Pavla.

 

Petra Špalková a maminka Helena Špalková a otčím Ivan Skoumal
Petru Špalkovou znáte z Ulice coby Pepanovu druhou manželku Blaženu. Před necelými osmi lety jste sledovali, jak Blažena uháněla Pepana a s pomocí Simony a Kreuzerových ho nakonec dostala i k oltáři. Veselky měli hned dvě, neboť z té první na poslední chvíli sešlo, neboť těhotná Blažena začala nečekaně rodit. Právě na tuto svatbu přijeli i Blaženini rodiče, které si zahráli hereččina skutečná maminka Helena a hereččin otčím Ivan Skoumal.

 

Daniela Kolářová a syn Šimon Ornest
Daniela Kolářová v Ulici ztvárnila roli Aleny Suché, jež byla tchyní Petra Boháče. Právě ona pomáhala před deseti lety Petrovi, kterého zranila při dopravní nehodě manželka Eva. Alena Suchá byla tehdy velkou oporou i své vnučce Anežce. Vzpomínáte? O pár let později jste mohli v Ulici vidět také hereččina syna Šimona Ornesta. Zahrál si tu sám sebe – kapelníka skutečné skupiny The Tap Tap, jež měla v Ulici koncert.

 

Bratři Filip a Matouš Rajmontovi a Kateřina Šavlíková
A na závěr ještě jedna perlička. Coby Otu Puklického vídáte v Ulici již osm let Filipa Rajmonta. O tom, že z Ulice znáte i jeho bratra Matouše, jenž ztvárnil Pepanova drsného věřitele Richarda, už od nás víte. Tušili jste ale, že s Ulicí je už pár let spjatá i jejich nevlastní matka Kateřina Šavlíková? Třetí manželka jejich otce Ivana Rajmonta je totiž šéfautorkou seriálu.


Věděli jste o všech reálných rodičích a jejich dětech, kteří si již v Ulici zahráli?

 

 

170

Reální rodiče a děti v Ulici

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Pavel Rímský a syn Kryštof

Hodnocení:

 

 

 

 

TV Nova