HLASUJTE! Dali byste Michalovi druhou šanci?

Publikováno 15. 5. 2018
Seriál Ulice: Měla by dát Věrka Michalovi ještě jednu šanci?
Zdroj: TV Nova

Věrka vyrazila s Michalem dveře hned, jak se jí přiznal, že strávil noc s Květou. Pro ni to byla obrovská podpásovka, Michal to tak ale nevnímá. Věrce nikdy nesliboval manželství. Přesto mu na vztahu s ní mu záleží, a tak o ni začne bojovat. Dali byste mu ještě jednu šanci, kdybyste byli na Věrčině místě? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Máloco by dokázalo Věrku tak ranit jako Michlovo přiznání, že strávil noc s Květou a že to pro něj vlastně nic neznamená. Michal nebere vztahy tak osudově jako Věrce. Taky jí to několikrát dost jasně naznačil. Podruhé se ženit nehodlá. Má rád otevřené vztahy, bez závazků. Věrka ale čekala mnohem víc a doufala, že Michala časem přesvědčí, aby spolu začali normálně žít. Věrnost bere jako samozřejmost, proto ji tolik zasáhla Michalova nevěra. A proto s ním taky okamžitě skončila.

 

Den se sešel se dnem, Michal nechal Věrku trochu vychladnout. Teď o ni začne znovu bojovat. Těžko říct, jestli mu jde víc o ni a jejich vztah, nebo o Máru, o němž si myslí, že je jeho syn. Jistotu stále nemá, byť mu právě na tom hodně záleží. Díky Věrce je s Márou v kontaktu, což by po rozchodu už tak samozřejmé nebylo. Michal se proto vypraví za Věrkou, aby mu dala ještě jednu šanci, a to nejen kvůli Kryštofovi. Měla by to udělat? V posledních měsících jí byl právě Michal obrovskou oporou. Vedle něj doslova omládla, vztah s ním si hodně užívala. Měla by tohle všechno hodit za hlavu? Co byste na jejím místě udělali vy? Zvolili byste kompromis, nebo trvali na svých zásadách i za cenu toho, že byste zůstali úplně sami?

 

Hlasujte v naší anketě! Dali byste Michalovi ještě jednu šanci, kdybyste byli na Věrčině místě?

 

Anketa

Dali byste Michalovi druhou šanci?

Hlasovalo 4819 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 


 

 


 

TV Nova