HLASUJTE! Měl by se Šíma odstěhovat s Gábinou do Berlína?

Aktualizováno 9.10. 2018 10:31
Seriál Ulice: Měl by se Šíma odstěhovat s Gábinou do Berlína?
Zdroj: TV Nova

Gábinu hodně láká nový začátek v Berlíně, daleko od Aleše a problémů, které s ním má. Kdyby byla bez závazků, neváhala by ani minutu. Jenže tu je Šíma, bez něhož si svůj život nedovede představit. Je ale pro něj stěhování v tuto chvíli to nejlepší řešení? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

 Gábině se nabízejí nové pracovní možnosti, jež by znamenaly obrovský posun v kariéře. Rozjet salon v Berlíně, navíc společně s uznávaným návrhářem, to je šance, která by se už nemusela opakovat a o níž spousta začínajících návrhářů jen sní. Gábině je jasné, že tohle je pro ni terno. Navíc by se tím definitivně zbavila i Aleše, jenž by na ni už nemohl. Zároveň to však znamená velkou změnu pro Šímu, který toho má v poslední době právě kvůli Alešovi naloženo ažaž.

 

 

Gábina si uvědomuje, že pro Šímu to nebude vůbec snadné, pokud se přestěhují. Nové, cizojazyčné prostředí, noví spolužáci, nová škola, byť česká, noví kamarádi. Do Prahy sice Gábina plánuje jezdit každý víkend, ale minimálně první měsíc, než se Šíma otrká, pro něj bude zřejmě docela náročný. Ale třeba ne. Možná si s novými spolužáky hned sedne. Nové prostředí znamená také spoustu nových vjemů, takže na stýskání ani nemusí dojít. Ale co když to bude přesně naopak? Co když se Šíma bude cítit hodně vykořeněně? A bude ona sama na něj mít dostatek času, aby se mu mohla naplno věnovat? Co byste na Gábinině místě udělali vy? Vzali byste ho s sebou do Berlína, nebo hledali jiné, náhradní řešení? Vzdali byste se kariéry kvůli dítěti? Anebo byste se kvůli kariéře částečně vzdali dítěte?

 

Hlasujte v naší anketě! Měl by se Šíma odstěhovat s Gábinou do Berlína?

 

 

Anketa

Měl by se Šíma odstěhovat s Gábinou do Berlína?

Hlasovalo 5198 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova