HLASUJTE! Měla by říct Tereza Davidovi pravdu o Aleně?

Seriál Ulice: Měla by říct Tereza Davidovi pravdu o Aleně?
Zdroj: TV Nova

Tereza jen koukala, jak Alena bez zaváhání všem lhala do očí, jen aby s nimi nemusela o Vánocích na hory. Tereza se s tím, co ví, svěřila se zatím jen Matějovi. Měla by otevřít oči i Davidovi? Co si o tom myslíte? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl Ulice

 

Tereza jen žasne, čeho všeho je Alena schopná a jak manipuluje Davidem i ostatními. O co více Alena vystrkuje drápky, o to větší starost si Tereza dělá o Davida. Vidí, jak je David do Aleny zamilovaný, jak je šťastný, že si konečně našel holku, se kterou si rozumí. Jenže Tereza už vidí Aleně do karet a ví, že je to trochu jinak, než jak si David myslí. Měla by mu co nejdříve otevřít oči, aby pak nebyl zklamaný, nebo by se mezi ně naopak neměla plést? Přeci jen je to jejich věc. A pravda se někdy neříká a hlavně neposlouchá moc dobře. Navíc by se to mohlo obrátit právě proti Tereze. Alena už několikrát předvedla, jak vše obrátit ve svůj prospěch. A určitě by neváhala udělat dusno mezi Terezou a Davidem, jen aby si Davida udržela a naopak ho odřízla od ostatních. Co by tedy podle vás měla Tereza udělat?

 

Hlasujte! Měla by Tereza otevřít Davidovi oči, nebo se raději mezi něj a Alenu nemíchat, i když vidí, jak jím Alena manipuluje?

 

Anketa

Měla by Tereza říct Davidovi pravdu o Aleně?

Hlasovalo 6973 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 


 

 

 

TV Nova