HLASUJTE! Měla by si Gábina dítě s Alešem nechat?

Publikováno 13. 6. 2018
Seriál Ulice: Měla by si Gábina dítě s Alešem nechat?
Zdroj: TV Nova

Gábinu těhotenství hodně zaskočilo. Pro ni to byla pověstná poslední kapka. Když jí lékař potvrdil, že opravdu čeká dítě, sesypala. Od té chvíle nemyslí na nic jiného, než co bude dál, jestli by si měla dítě s Alešem nechat, nebo jít na interrupci. Co byste jí poradili vy? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Gábina teď zažívá hodně krušné chvíle. Myslela si, že rozchodem se kapitola jménem Aleš uzavře. Teď zjišťuje, jak šeredně se mýlila. Aleš o ni stále bojuje zjevnými i skrytými zbraněmi. Šíma jejich rozchod neustál a chce, aby se Aleš vrátil. Navíc by s ním rád trávil co nejvíce času, což se nelíbí ani Hynkovi, ani Gábině. Ta ale Šímovi kontakt s Alešem striktně nezakazuje, protože ví, jak moc na něm lpí. A do toho ještě těhotenství…

 

 

Gábina si pamatuje, jak těžké to bylo, když přišla do jiného stavu se Šímou. Hynek se na ni tehdy vykašlal. Gábina téměř celé těhotenství bojovala o své štěstí. Teď je to pro ni mnohem horší. Jakmile by se Aleš dozvěděl, že spolu čekají dítě, už by se ho nezbavila. A přestože by ji nosil na rukou, život s ním by pro ni bylo peklo. Měla by jít raději na interrupci, než tohle riskovat? Stejně jako pro Veroniku i pro ni je nový život dar. Ale není cena za něj tentokrát až příliš vysoká? A neodneslo by to nakonec nejvíc právě dítě?

 

Hlasujte! Co byste Gábině doporučili vy? Měla by si dítě s Alešem nechat, nebo jít na interrupci?

 

Anketa

Měla by si Gábina nechat dítě s Alešem?

Hlasovalo 30114 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova