HLASUJTE! Schvalujete Jindře rozhodnutí odejít od Bedřicha?

Publikováno 9. 10. 2018
Seriál Ulice: Jindra chce opustit Bedřicha kvůli Honzovi...
Zdroj: TV Nova

Jindra je rozhodnutá Bedřicha opustit a odstěhovat se k Honzovi, do kterého je zamilovaná až po uši. Honza o ni dlouho bojoval, než ji k tomuto kroku přesvědčil. Jak se na to díváte vy? Dělá podle vás Jindra dobře, když od Bedřicha odchází? Hlasujte v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Jindra byla šťastná, když s ní Bedřich začal chodit a pak se i sestěhovali. Měla svou rodinu, o které snila, věřila, že jim to vyjde. Jenže tomu něco chybělo. Jindře záhy došlo, že nebýt Lady, s Bedřichem by spolu nebyli. Ladu Bedřich zbožňuje, nedá na ni dopustit. Ji bere hlavně jako mámu svého dítěte. Má ji rád, ale nemiluje ji. Přestože jsou spolu jen krátce, mají vztah jako manželé po dvaceti letech – bez jiskry, bez vášně… To se ale nedá říct o vztahu s Honzou, do kterého se Jindra zamilovala. Mezi nimi to hodně jiskří, Honza o ni bojuje, chce s ní a Ladou žít. Je si jistý, že Jindra je ta pravá, a všemožně ji o tom přesvědčuje.

 

Jindra se svými city dlouho bojovala. Nechce Bedřichovi ublížit, přesto se nakonec rozhodla, že od něj odejde právě kvůli Honzovi. Rozbije tím svou rodinu, ale věří, že novou získá. Lada Honzu bere, ten je z ní nadšený a chce se o ni spolu s ní starat. Stále je tu však Bedřich, jemuž na Ladě hodně záleží. Měla by s ním právě kvůli ní Jindra zůstat? Anebo dělá dobře, když od něj odchází k někomu, kdo ji opravdu miluje a kdo ji chce i s jejím dítětem? Co myslíte?

 

Hlasujte v naší anketě! Schvalujete Jindře rozhodnutí odejít od Bedřicha k Honzovi?


Anketa

Schvalujete Jindře rozhodnutí opustit Bedřicha kvůli Honzovi?

Hlasovalo 9127 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

TV Nova