HODNÁ, NEBO ZLOBIVÁ? Představitelka Marcely z Ulice prozradila, proč by si ji odnesl čert!

Anička byla letos na Mikuláše poprvé v roli anděla a moc si to užívala. Nadšené z ní byly i děti z dětského domova! Byla však představitelka Marcely z Ulice vždycky hodné dítě, nebo by se k ní spíše hodila role čerta?

Přehrát poslední díl

Televize Nova myslí i na ty nejmenší, a proto se několik jejích hvězd vydalo udělat radost do dětského domova v Dolních Počernicích. Spolu s moderátory se za dětmi vydala i Anička Klausnerová, kterou diváci Ulice mohou znát jako Marcelu. Všem dělala radost v nádherném kostýmu anděla!

Jak prožívala sama Anička v dětství příchod Mikuláše, čerta a anděla? „Já jsem z čerta měla obrovský respekt. Takový, že musel buď odejít do sklepa, nebo jsem se chytila topení a odmítala jsem se pustit.“ Takhle s odstupem času přiznává, že už by si na žádnou koledu pro Mikuláše nevzpomněla. Je to tedy jasné – čert by si ji odnesl! Jelikož však byla v úterý v roli anděla a koledu zpívat nemusela, čert má utrum a diváci se tak na Marcelu mohou těšit i v dalších dílech Ulice!

Anička Klausnerová je anděl
Zdroj: TV Nova

Jaká byla Anička v dětství – hodná, nebo zlobivá? Podívejte se na celý rozhovor. A na celou reportáž z dětského domova se můžete podívat v sobotním vydání Volejte Novu. Pořad začíná v 11:55 na Nově!


TV Nova