Jaká je Rozinina kamarádka Jana? Seznamte se už nyní

Aktualizováno 5.11. 2018 10:40
Seriál Ulice: Jaká je Rozinina kamarádka Jana?
Zdroj: TV Nova

Rozina se tento týden nevrací sama. Spolu s ní přiletí nazpět také její kamarádka Jana, se kterou již nějaký čas v New Yorku bydlí. Jaká Jana je? Už nyní vám prozradíme, že je v lecčems Rozininým pravým opakem...

Přehrát poslední díl

Extrovertní začínající herečka Jana se chce prosadit, vyniknout, být úspěšná a slavná. Oproti Rozině je větší střelec, věci nepromýšlí do důsledku. Je jedináček, nemá ani otce. Její mata je navíc hodně autoritativní. Nic pro ni není dobré, což bylo pro dospívající Janu hodně náročné. I kvůli tomu utekla do USA, aby se zbavila matčina dohledu.

 

Před přesídlením do Ameriky Jana studovala hereckou konzervatoř. Byla dobrá, na maličkou roli si ji vybral zahraniční štáb, jenž tu točil. Pak jí nabídli i kšeft v USA. Jana díky tomu získala pocit, že má cestu do Hollywoodu otevřenou. Vykašlala se na školu, do Ameriky odletěla těsně před maturitou, čímž matku hodně naštvala. O usmíření se poté nijak zvlášť nesnažila, protože se hodlala zařídit zcela po svém. Teď se nečekaně navrací domů s odhodláním prosadit se. Jako prostředek k proslavení bere sociální sítě, jež jsou velkým pomocníkem, ale zlým pánem… Jak Jana zvládne nový začátek? Splní se jí její sen?


Jana přiletí s Rozinou z Ameriky již tento týden. A hned kolem ní bude rušno…

 

 

 

 

 


 

TV Nova