Jitka na dně: Jak se chce pomstít nevěrnému Oldovi?

Publikováno 31. 7. 2017
Ulice: Jak to všechno začalo: Jitka chce jít na potrat, jen aby se pomstila nevěrnému Oldovi
Zdroj: TV Nova

Jitka je jen krůček od potratu. Přestože ona sama si miminko přeje, rozhodla se pro interrupci, v níž vidí východisko z manželské krize. A také prostředek, jak si s Oldou vyřídit účty…

Přehrát poslední díl

Manželství Farských se otřásá v základech. Olda odešel z domu, těhotná Jitka je po provalení jeho vztahu se Sylvou na dně a už ho nikdy nechce vidět. Momentálně si přeje jediné – aby jí všichni dali pokoj. Zároveň se nechává manipulovat našeptávačkou Ingrid, které nejde o nic jiného, než aby definitivně rozeštvala její manželství s Oldou. Proto jí i radí, aby šla na potrat. Jenže to dělá tak šikovně, že o tom Jitka ani nikdo jiný nemá potuchy. Jitka sama si už začíná myslet, že by byla blázen, kdyby si to dítě chtěla za těchto okolností nechat. Olda se nezmění, navíc jí naznačil dost jasně, že o Jeníčka nestojí. Jen si podle Jitky mohl odpustit řeči o tom, jaký o ni má strach. To si vážně myslel, že mu na to po tolika letech manželství ještě skočí?

 

 

Olda se zatím dusí ve vlastní šťávě, a to nejen kvůli noci s Ingrid, z níž si téměř nic nepamatuje. Modlí se, aby Jitka neudělala žádnou hloupost a aby mu dala šanci vše jí vysvětlit. Chybí mu, to mimino chce stejně jako ona, jen aby byla šťastná. Je pouze opatrný, protože by ji nerad ztratil kvůli rizikovému těhotenství… Ještě stále se mu nechce věřit, že by Ingrid byla až tak velká mrcha a všechno si to vymyslela s jediným cílem – dotlačit Jitku k potratu. Co když Jitka nakonec opravdu udělá něco, čeho by do konce svého života litovala?

 

Olda začne ze všech sil bojovat o Jitku i dosud nenarozené dítě v pondělním díle speciálu Ulice: Jak to všechno začalo v 18:30 na Nova Plus. S jakým výsledkem? Čím Jitka všechny překvapí?
 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova