Koho sbalil představitel Richarda Webera? Pět věcí, které jste o něm nevěděli

Seriál Ulice: Johan Mádr jako Richard Weber
Zdroj: TV Nova

Jaký je ve skutečnosti Johan Mádr, kterého znáte z Ulice jako Richarda Webera? Možná vás překvapí, co všechno nám na sebe prozradil a proč se před ním mít na pozoru.

 

Přehrát poslední díl

 

V Ulici hraje Johan Mádr frajírka, jenž patří mezi největší grázlíky ve škole. Ve skutečnosti je to vysmátý pohodář, jenž má k Richardovým podrazům a provokacím hodně daleko. Jaký tedy Johan je? Následující informace vás možná překvapí.

Seriál Ulice: Johan Mádr jako Richard Weber
Zdroj: TV Nova
 
1)      Maká na svém mozku
Přestože je pravák, před pár týdny si koupil písanku pro prvňáky a trénuje psaní levou rukou. „Snažím se více aktivovat levou ruku kvůli lepšímu propojení mozkových hemisfér. Bylo dokázáno, že součinnost mozkových hemisfér má vliv na výkon mozku. Tak to zkouším sám na sobě,“ směje se Johan. My vám ještě prozradíme, že ze stejného důvodu se naučil i žonglovat.

Seriál Ulice: Richard falšuje známky ve školním systému...
Zdroj: TV Nova

 
2)      Je zadaný
Dámy, pokud si na tohoto sympaťáka brousíte zuby, máte smůlu. Johan už téměř rok chodí se studentkou medicíny Dominikou, která je o dva roky starší než on. A moc jim to sluší, co říkáte?

Seriál Ulice: Johan Mádr s bývalou přítelkyní Dominikou
Zdroj: Soukromý archiv
 
3) Závodně hrál florbal
Florbal začal hrát závodně už v šesté třídě. Skončil až po gymnáziu, kdy se přestěhoval kvůli studiu na vysoké škole do Prahy. My jsme pro vás získali fotku jeho týmu, jenž vyřadil v jedné ze soutěží i vyhlášený klub. Takže žádná béčka.

Seriál Ulice: Johan Mádr se svým florbalovým mužstvem
Zdroj: Soukromý archiv

 
4) S Ondrou ho dala dohromady Ulice
S Ondrou Havlem, kterého z Ulice znáte jako Jirku Hložánka, společně moderují čím dál více akcí. Seznámili se v druhém kole castingu do Ulice a hned si padli do noty. Když si měl Ondra k sobě později vybrat parťáka na moderování, okamžitě volal Johanovi. „Na moderování mě baví ta okamžitá zpětná vazba, kterou mi lidi dávají, když jsem na pódiu. Každé moderování je svým způsobem krizová situace, která mě posouvá dál,“ prozrazuje Johan.
 
Seriál Ulice: Udá Jirka Richarda?
Zdroj: TV Nova

 
5) Zajímá se o řeč těla a psychologii
„Chtěl bych být opravdu dobrej na řeč těla. Je neuvěřitelný, co všechno se dá o druhých z jejich řeči těla vyčíst a co všechno ovlivnit,“ říká k tomu Johan. Takže už víte, proč si na něj dát pozor?   

Seriál Ulice: Johan Mádr jako Richard Weber
Zdroj: TV Nova

 
Více informací se o představiteli Richarda Webera Johanu Mádrovi dovíte na jeho chatu zde.


PODÍVEJTE SE:
Co nebylo v TV: Tereza vs. Weber – kdo bude mít navrch?
Weber přitvrzuje! Co všechno musí Tereza skousnout?


NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Jirkou Hložánkem

 
 
 
 
 
 
 

 

TV Nova