Láska, smrt, překvapivé návrhy i zásadní rozhodnutí! Jaké bude vyvrcholení třinácté sezony Ulice?

Publikováno 28. 4. 2018
Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 2
Zdroj: TV Nova
Témata:

Třinácté sezona Ulice začíná jít pomalu do finále. Čekají nás týdny nabité událostmi, nečekanými zvraty, nejrůznějšími emocemi, ale také láskou a humorem. Na co se můžete těšit? Jaké slasti i strasti života budete prožívat s vašimi starými známými z Ulice?

Přehrát poslední díl

Zemětřesení u Adriany
Adrianu čeká kruté prozření. Již brzy se dozví celou pravdu o Robertovi, která s ní pořádně zamává. Pak přijde jako rána z čistého nebe zpráva o jeho tragickém skonu. A aby toho nebylo málo, Adriana odhalí další Robertovy podrazy, jež se jí bezprostředně týkají. Její vysněný svět se najednou sesype jako domeček z karet. Adriana se ocitne na další životní křižovatce a bohužel si vybere cestu, která ublíží všem jejím blízkým. Jak svou složitou situaci vyřeší? Proč si o ni začnou dělat všichni starost? A jak zasáhne do života Peškových Eddie?

 

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 4
Zdroj: TV Nova

 


Tereza a David: Překvapivé návrhy
Čas maturit má pro Davida hořkou příchuť. Kvůli Weberovu křivému obvinění se musel vzdát třídnictví studentů, na kterých mu hodně záleží. Navíc právě s Luckou Weberovou budou další problémy, dokonce i v den konání zkoušek z dospělosti. Lucka na maturitu totiž nedorazí. Pro Davida to bude poslední kapka. Najednou začne zvažovat, jak dál. A právě v tomto období dostane překvapivou pracovní nabídku, která ho přiměje zvážit životní rozhodnutí, jež se týká nejen jeho, ale i Terezy. Najednou se zrodí návrh, který by u nich mohl leccos změnit… Jaký? K čemu David dospěje?

 

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 1
Zdroj: TV Nova


Gábina a Aleš: Život podle pravidel?

Zpočátku se zdálo, že Aleš je pro Gábinu konečně ten pravý. Miluje ji, snesl by jí modré z nebe, rozkrájel by se pro ni i jejího syna, kterého bere, jako by byl jeho vlastní. Má to ale malý háček Aleš si díky Gábině a Šímovi naplňuje svůj sen o dokonalé rodině. A automaticky předpokládá, že se oni dva jeho představám podřídí. Pomalu začíná ovládat Gábininu domácnost i její život, žárlí na ni, rád by ji měl jen pro sebe. Jak dlouho se dá ale v takovém vztahu žít? A jak se na jejich partnerství podepíše nečekaná nabídka Lukáše Binara, který leží Alešovi pořádně v žaludku? Co všechno bude najednou v sázce?

 

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 8
Zdroj: TV Nova


Pavel a Vendula: Romance s babičkami v zádech
Pavel a Vendula si konečně užívají chvíle plné štěstí a lásky. Z jejich vztahu jsou nadšení i ti, kteří si celou dobu nepřáli nic jiného. Nyní by mohli být všichni spokojení, ovšem nebyla by to Vilma Nyklová, aby se hned nezačala třást na svatbu a vnoučata. A nebyla by to Pavlova babička, aby si k tomu neřekla své.

 

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 7
Zdroj: TV Nova

 

Tahle dáma má navíc velmi zvláštní smysl pro humor a stejně jako Vilma Nyklová si ráda prosazuje svou. Odtud je už jen krůček k jejich hašteření, jež přinese spoustu humorných situací.

 

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 6
Zdroj: TV Nova

 

Legrace bude také s Máriem, který vypustí do světa svůj další track. Naprosto v něm znemožní ješitného Radka Mastného, jenž si až příliš zakládá na své mužské chloubě… Co všechno se kvůli tomu semele? A k jakému závažnému rozhodnutí dospěje Světlana, která po propuštění vazby přehodnocuje své priority?

 

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 5
Zdroj: TV Nova

 

Anča a Bedřich: Čas lásky a nových začátků
Anča a Bedřich si žijí už své životy, přesto jsou stále manželé a spojuje je jejich rodina. Rozvod Bedřich před nedávnem odmítl, což hodně zasáhlo Jindru, která si malovala rodinný život s Bedřichem a Ladou. Bedřich však znovu překvapí. Začne řešit společné bydlení, aby mohl být co nejvíce se svými holkami. Že by konečně idylka? A dokáže dát Bedřich Jindře i lásku, po které tolik touží?

 

Seriál Ulice: Bedřich Jindru nechtěně hodně raní
Zdroj: TV Nova

 

Zatímco Jindra se kvůli lásce momentálně trápí, Anču uhánějí hned dva muži najednou – její bývalý mistr Petr a Evin šéf Milan. Randit s oběma dohromady se nedá moc dlouho, a tak si Anča bude muset vybrat. Který u ní vyhraje? Ovšem Anče nečekaně přibude ještě jeden ctitel – Miloš. Pro toho se stane bohyní ve chvíli, kdy mu omylem pošle své lechtivé selfíčko. Milošovi se opět zapálí lýtka a teprve teď ukáže, jaký drak v něm vězí… Co Miloš začne vyvádět? Jakými trapasy bude Anča bavit Evu, která je nyní její velkou kamarádkou?

 

Seriál Ulice: Anču začnou uhánět hned dva chlapi najednou...
Zdroj: TV Nova


Marcelin boj s anorexií

Lékaři Marcelu po jejím kolapsu stabilizovali, vyhráno ale nemá. Bez odborné pomoci se neobejde, uzdravení je navíc běh na dlouhou trať. A to pouze pod podmínkou, že si ona sama uvědomí, v jak velkém průšvihu lítá, a bude se chtít léčit. Největší tíha padne opět na Maléřovy, kterým je jasné, že v Mořkově by to bylo pro Marcelu ještě větší peklo kvůli jejímu otci. Má ale Marcela ještě vůbec šanci? Kam až to musí zajít, aby si uvědomila, že je v bezprostředním ohrožení života? A nebude pak už pozdě?

 

Seriál Ulice: Jak na tom je doopravdy nemocná Marcela?
Zdroj: TV Nova

 

Pozornost rodičů a hlavně Radky si vyžádá i Filip, který začne velmi nečekaně řešit svou sexuální orientaci. Jedno nedorozumění bude střídat druhé, o vtipné situace rozhodně nebude nouze… Jak to s ním tedy je? A kdo bude Marcele největší oporou?

 

Seriál Ulice: Filip všem brnká na nervy
Zdroj: TV Nova


Životní křižovatky Marečkových
Karla a Mára mají idylický vztah, ale bohužel nežijí na pustém ostrově. Karla se snaží být co nejvíce oporou svému parťáku Jirkovi Hermanovi, jehož vzaly kopačky od Digi víc, než by kdokoli čekal. Whisky u něj teče proudem, což se začíná podepisovat na jeho práci i vztazích a neblaze ovlivňovat také vztah Karly a Máry. Márovi navíc začnou dělat starosti rodiče, které čekají další těžké zkoušky. Luboš přijde nejen o finance, ale také víru, že bude líp. A Věrka? Tu čeká hodně kruté prozření, co se Michala týče… Co všechno se mezi nimi odehraje? A kdo je biologickým otcem Máry?

 

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 3
Zdroj: TV Nova


Ota a Johanka: Divoká jízda

Ota konečně našel tu pravou, nebo si to alespoň myslí. S excentrickou Johankou se opravdu nenudí, ale všeho do času. Johanka dává Otovi docela zabrat, noční akce si u něj začínají vybírat svou daň. Zajde to tak daleko, že Ota dokonce začne hazardovat se životem, jen aby udržel s o dost mladší Johankou krok. Co se mu vymstí? A jaké haló způsobí Johanka mezi jeho studenty?

 

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 9
Zdroj: TV Nova

 

Jarní díly Ulice budou plné nejrůznějších emocí, zvratů, dramatických momentů, romantických vyznání i vtipných situací, přesně jak máte rádi.

 

 

 

TV Nova