JAK TO BUDE DÁL? Dají se Liškovi opět dohromady? Adrian Jastraban a Ljuba Krbová popsali podrobnosti

Herci Adrian Jastraban a Ljuba Krbová hrají v seriálu Ulice manželský pár. Anička Lišková se dozvěděla, že manžel bude mít dítě s jinou, což se hodně podepsalo na její psychice. Jak to mezi Annou a Bedřichem bude dál a jak se hraje psychická porucha – to vše prozradili v live streamu.

Přehrát poslední díl

Adrian Jastraban a Ljuba Krbová hrají manželský pár už téměř deset let. Tvrdí, že v reálném životě jsou dobrými kamarády a skutečně to na nich bylo vidět – během natáčení live streamu panovala pozitivní a pohodová nálada, herci hodně vtipkovali, doplňovali se a vyprávěli mnoho zajímavých historek z natáčení seriálu.

Seriál Ulice: Zažehnání krize mezi Ančou a Bedřichem?
Zdroj: TV Nova

Během live chatu herci nejen odpovídali na dotazy fanoušků, ale také prozradili něco ze zákulisí natáčení: ukázali třeba magnetickou tabuli, kde scenáristé mají podrobné schéma vztahů mezi postavami v seriálu – kdo s kým žije, kdo s kým chodí a v jakém jsou příbuzenském vztahu.
Seriál Ulice: Bedřich se strachuje o Anču
Zdroj: TV Nova

A na co všechno se fanoušci ptali? Nejvíc je zajímalo, zda to dítě, kvůli kterému došlo k manželské krizi, je opravdu Bedřichovo, jestli ho pak bude Anička vychovávat jako vlastní, ale také to, kdo je Frantův otec. Došlo i na osobní otázky. Třeba jak by v reálném životě zvládli situaci, kterou mají doma Liškovi, a zda herci hrají i v nějakém divadle.
Seriál Ulice: Anča si prochází peklem...
Zdroj: TV Nova

A jak to má Ljuba Krbová ve skutečnosti s pečením? Podívejte se na video!


Seriál Ulice můžete sledovat od pondělí do pátku v 18:25 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Týden velkých zvratů! Co se bude dít v Ulici?

PROZRAZENO: Co se bude dít v Ulici koncem května? Okouzlená Adriana, provalené průšvihy i překvapivá záchrana

TV Nova