Lumír balí Světlanu, ale v posteli si užívá s Ingrid?!

Publikováno 25. 7. 2017
Ulice: Jak to všechno začalo: Lumír balí Světlanu, ale užívá si v posteli s Ingrid
Zdroj: TV Nova

Lumír není žádný svatoušek. Okamžitě všechno obrátí ve svůj prospěch a obvykle dosáhne toho, co si zamane. Jen v případě Světlany se mu zatím příliš nedaří. Zlomí konečně i ji? A jak to má s Ingrid? Leckdo by byl možná překvapený…

Přehrát poslední díl

Intrikánka Ingrid a Lumír mají mnoho společného. Oba si umí jít dost tvrdě za svým a využít všech zbraní, které se jim nabízejí. Zároveň dokážou vytěžit z každé situace maximum ve svůj prospěch. Ingrid ví, že má v Lumírovi silného spojence, takže by byla sama proti sobě, kdyby o něj přišla. A jak jinak si pojistit nadstandardní vztahy než v posteli? Lumír se tomu nikdy nebránil, právě naopak. Ovšem Ingrid za chvilky rozkoše taky něco požaduje. Co to bude tentokrát?

 

 

Lumír by mě v posteli momentálně mnohem raději Světlanu, která jeho snaze sbalit ji neustále odolává. Lumír přitom dělá všechno možné, jen aby ji získal. Pomáhá jí, kupuje dárky, zve na rande, dokonce o sebe začal kvůli ní i dbát, a to už je co říct. Nejen že se snaží zhubnout, a tak si dává do těla ve fitku. Lumír se rozhodl vylepšit i svůj vzhled, aby se Světlaně líbil. Jenže v salonu krásy se mu to trochu vymkne z rukou. Co na to Světlana? Dočká se Lumír vytoužené odměny?

 

Lumír mezi Ingrid a Světlanou v úterním díle speciálu Ulice: Jak to všechno začalo v 18:30 na Nova Plus. Se kterou z nich skončí v posteli tentokrát a za jakou cenu?

 

 

 

 

 

TV Nova