Šárka Vaculíková o Adrianiných osudových mužích: Jací jsou Eddie a Robert ve skutečnosti?

Aktualizováno 13.7. 2018 16:02
Eddie a Robert
Zdroj: Nova.cz

Robert Bláha nadělal ve 13. sezóně Ulice pořádnou neplechu. Adrianu nejprve zmanipuloval tak, že se odcizila své rodině, poté ji i okradl. Provalení podrazů, nevěry, ztráta vlastních iluzí... To vše mělo za následek, že si sáhla na život. Naštěstí přežila! A začala žít nový život...

Přehrát poslední díl

O tom, že boží mlýny melou, se přesvědčil i Robert Bláha. Adrianu nejprve dotlačil ke sňatku a následně zmanipuloval k prodeji bytových jednotek v domě. Několik milionů od nájemníků pak přistálo hravě na společném účtu manželů Bláhových. Robert ovšem nakonec skončil špatně – autonehodu v luxusním autě za miliony nepřežil. Jeho smrt v zahraničí rodině vše zkomplikovala, protože byla potřeba zařídit spoustu věcí, na které najednou nebyly peníze. Naštěstí Adrianě neváhal pomoct bývalý přítel Eddie.

Seriál Ulice: Robert si jde tvrdě za svým...
Zdroj: TV Nova

Postava úlisného úředníčka na radnici nenechala nikoho chladným. Diváky tak při posledním livestreamu s herečkou Šárkou Vaculíkovou zajímalo, jaký byl Robertův představitel ve skutečnosti. Záporáka hrál Vuk Čelebić, se kterým se Šárka zná už od dob studií v Praze na DAMU. Podle slov Šárky Vaculíkové má ale představitel padoucha Roberta ve skutečném životě srdce na dlani. „Ten je tak hodný, až je to neskutečné,“ rozplývala se herečka, která zároveň přiznala, že jednou z věcí, kterou jí Vuk vždycky odzbrojil, byla jeho dobrosrdečnost.

 

Adriana to měla tento rok velmi složité také co se týče vztahů s blízkými. Kvůli Robertovi a jeho manipulacím se rozhádala s celou rodinou, nakonec k nim i přes náročné překážky našla opět cestu. „K Amálce Adriana neměla tak blízko jako k dědovi, ale teď se to změnilo. Amálka je pro ni něco jako babička a velmi důležitý a blízký člověk i proto, že jí dokáže porozumět více než děda Pešek,“ doplnila k zákulisí postavy herečka Šárka Vaculíková.

Seriál Ulice: Jak na Adrianino rozhodnutí zareagují její blízcí?
Zdroj: TV Nova

Adrianě byl v těžkých chvílích velkou oporou i její bývalý přítel Eddie, se kterým se před nějakou dobou kvůli nevěře rozešla těsně před svatbou. Samotná herečka vztahu Eddieho a Adriany fandí, ale není si jistá, jestli je to pro ně v tuto chvíli vhodné. Každopádně ale přiznává, že by jako pár byli opravdu vtipní. „Kdybyste viděli, jaké fóry dělá Jirka Panzner při natáčení,“ smála se Šárka Vaculíková, která v momentě pasovala svého hereckého kolegu na vtipálka roku. „Mám Jirku Panznera, který hraje Eddieho, moc ráda. Ale nevím, jak mě má rád Jirka,“ vtipkovala křehká blondýnka na jeho adresu.

Seriál Ulice: Eddie je u Adriany na tenkém ledě...
Zdroj: TV Nova

Televize Nova sice během letních prázdnin seriál Ulice nevysílá, vy ale o své oblíbence nepřijdete! Potkávat se s nimi můžete na videoportálu Nova Plus, kde si dle libosti můžete přehrát všechny díly uplynulé 13. sezóny.


kuci