Milostné scény v Ulici: Byli herci při natáčení skutečně nazí? Konečně je to venku!

Publikováno 5. 11. 2017
Zdroj: TV Nova

Ze seriálu Ulice jsme vybrali čtyři nejlepší milostné scény. Jak probíhá takové choulostivé natáčení? Na to jsme se zeptali právě herců, kteří se ve scénách objevili. Podívejte se na reportáž!

Přehrát poslední díl

Spousta lidí si myslí, že je herectví velmi snadným povoláním. Sami herci populárního seriálu Ulice však promluvili o jednom z hlavních úskalí této profese. Tím je právě natáčení milostných scén, které není vůbec jednoduché. Jak bojují s trémou a hlavně studem, jenž drtivou většinu natáčení těchto scén doprovází? Na to odpovídali v rozhovoru!
 

Manželé Maléřovi
Manželství Veroniky a Martina Maléřových jistou dobu procházelo krizí. Poté, co bylo vše zažehnáno, oslavili manželé spásu svého vztahu v posteli. Hana Holišová, představitelka Veroniky Maléřové, prozradila, jak se jí scéna točila. „Spíš to byla taková sranda, bylo to úsměvný,“ řekla s klidem herečka. „Naštěstí je to seriál, který se vysílá před desátou hodinou večerní, takže nikde není nic vidět,“ pokračovala. Byli herci při natáčení postelové scény skutečně nazí? To se dozvíte v reportáži!

Veronika a Martin
Zdroj: TV Nova

 

Adriana Pešková a Miki Seidl
Herečka Šárka Vaculíková, která v seriálu ztvárňuje Adrianu Peškovou, si dle svých slov milostné scény užívá. „Já je točím moc ráda, já si říkám, že se musím svlíkat, dokud jsem mladá,“ svěřila se herečka bez ostychu. Šárka má v seriálu choulostivých scén opravdu požehnaně. Za zmínku stojí právě ta s Mikim Seidlem, kdy spolu „uletěli“ v Koolně, nebo obvzlášť vášnivá scéna s Robertem Bláhou. Proč však herečka často během milostného vzplanutí zapomínala na to, co má dělat? Odpověd najdete ve videu.

Seriál Ulice: Miki a Adriana v posteli - 2
Zdroj: TV Nova


 

Jak berou natáčení milostných scén další herci Ulice? Podívejte se na reportáž!


NEPŘEHLÉDNĚTE: 

TV Nova