Mrcha Ingrid: Vášnivá noc s Oldou a podraz na Jitku?!

Aktualizováno 28.7. 2017 13:26
Ulice: Jak to všechno začalo: Ingrid chce Jitce přebrat Oldu za každou cenu
Zdroj: TV Nova

Dobrá kamarádka, nebo všeho schopná intrikánka? Ingrid to Jitce a Oldovi natolik zavaří, že se jejich vztah ocitne v troskách. A přesně tohle je ta pravá chvíle pro ni, chvíle na to, aby si s Oldou začala sama užívat… Čeho všeho je Ingrid schopná?

Přehrát poslední díl

Olda by se nejradši neviděl. Jen co se s Jitkou usmíří, znovu si to u ní pořádně zavaří, víc než kdykoliv předtím. Přitom to myslel dobře, jen nešikovně volil svá slova. Má o Jitku strach, nechce o ni přijít. Proto by byl nerad, kdyby těhotenstvím riskovala zdraví a život jen kvůli záchraně jejich manželství. Miluje ji, to dítě chce taky. Ale ne za každou cenu. Mrzí ho, že si Jitka o něm myslí, že ji chce dotlačit k potratu. Takhle to přeci není. Něco takového opravdu neměl v úmyslu. Jen chtěl s Jitkou probrat všechna rizika, o kterých mu řekla Ingrid, aby nic nezanedbali a aby si později nemuseli nic vyčítat. Proč se to zase obrátilo proti němu?

 

 

Olda ani Jitka netuší, že se stali oběťmi Ingridiných intrik. Blonďatá mrcha, jak ji nazvala Sylva, chce totiž Oldu jen pro sebe. Proto se snaží Jitku nenápadně dotlačit k potratu, aby si Oldu k sobě nepřipoutala ještě víc miminem. Ingrid si je jistá, že Olda o žádnou domácí puťku ve skutečnosti nestojí. Jinak by Jitce celou dobu nezahýbal. Olda vedle sebe potřebuje dračici, jako je ona. Je jen otázkou času, kdy to pochopí, kdy mu Ingrid předvede, co v ní vězí. Dokud jí stála v cestě Sylva, byla pro Oldu jen vzduch. Sylvy se už zbavila, teď je na řadě i Jitka. Podaří se? Čeho všeho je Ingrid kvůli Oldovi schopná?

 

Mrcha Ingrid se nezastaví před ničím v pátečním díle speciálu Ulice: Jak to všechno začalo v 18:30 na Nova Plus. Použije všechny možné zbraně, jen aby dosáhla svého. Kam až zajde?
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova