Návrat oblíbené postavy: S kým se již brzy setkáte?

Publikováno 24. 5. 2018
Seriál Ulice: Která oblíbená postava se vrací do Ulice?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Do Ulice se už co nevidět vrátí jedna z oblíbených postav, se kterou jste se vídali celkem pravidelně několik let. Setkání s ní se nikdy neobešlo bez emocí. Buď vám pila krev, nebo jste jí fandili. Teď vás hodně překvapí hned, jak se znovu objeví. O koho se jedná?

Přehrát poslední díl

Osudy starých známých z Ulice sledujete již téměř třináct let. Někteří z nich jsou s vámi od samého začátku, jiní se do Ulice přistěhovali později, pár vašich oblíbenců se naopak vytratilo. Nyní se jedna z postav, s níž jste se setkávali několik let a kterou jste už delší čas v Ulici neviděli, opět vrátí. A rozhodně to nebude jen tak. Postará se všem o hodně velké překvapení hned, jak se ukáže.

 

O koho se jedná? S kým se začnete opět celkem pravidelně vídat? Tato postava patřila mezi vaše oblíbence od chvíle, jak jste se s ní seznámili. To ale neznamená, že byste ji občas nechtěli proplesknout, kvůli tomu, jak se chovala. Dokonce jste jí svého času přáli i pořádnou lekci. Pak vám jí bylo zase líto a drželi jste jí palce, aby zvládla všechny zkoušky, které si pro ni život přichystal. Už tušíte, o které oblíbené postavě z Ulice je řeč?


S kým se již brzy setkáte v Ulici? Tipněte si to v naší anketě!


 

Anketa

Která oblíbená postava se vrací do Ulice?

Hlasovalo 7435 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

TV Nova