Nečekané odmítnutí: Co se děje mezi Jindrou a Bedřichem?

Publikováno 8. 5. 2018
Seriál Ulice: Co se děje mezi Jindrou a Bedřichem?
Zdroj: TV Nova

Na první pohled je mezi Jindrou a Bedřichem vše v pořádku. Bedřich se vzorně stará o malou Ladu, snaží se být s holkami každou volnou chvilku a pomáhat Jindře, jak to jen jde. Přesto to už není takové jako na začátku roku, když spolu s Jindrou začali chodit. Co se děje?

Přehrát poslední díl

Jindra byla šťastná jako blecha, když s ní Bedřich začal chodit. Ve chvíli, kdy v to už ani nedoufala, se jí splnilo její velké tajné přání. Do Bedřicha se zamilovala na první pohled, ale respektovala, že je ženatý. Neuháněla ho, nechtěla, aby mu právě kvůli ní krachlo manželství. Přesto k tomu došlo. Nyní spolu s Bedřichem vychovávají malou Ladu. Bedřich se snaží Jindře pomáhat, jak jen může, a navíc je přímo ukázkový tatínek. Jindra ale v poslední době cítí, že to prostě není ono.

 

Jindra si váží toho, co pro ni Bedřich dělá, jak se o ni a Ladu stará. Jenže vztah zamilovaného páru vypadá přeci jen trochu jinak. Když Jindra viděla, jak se k sobě mají Ondra a Nikča, přišlo jí to trochu líto. Ano, s Bedřichem mají malou Ladu, takže o bláznivých kouscích zamilovaných si mohou nechat jen zdát. Ale zase spolu nejsou tak dlouho, aby se k sobě chovali jako manželé po dvaceti letech. Co je tedy špatně? A jak se to na jejich vztahu podepisuje?

 

Mezi Jindrou a Bedřichem se stane něco, co Bedřicha hodně překvapí, už ve středu večer. Jak to spolu nyní mají? Proč to mezi nimi nečekaně zaskřípe?

 

 

 

 

 

TV Nova