NOVÉ POSTAVY V ULICI: Jak zahýbají dějem?

Aktualizováno 1.8. 2017 22:47
Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici - 1
Zdroj: TV Nova

Do Ulice má namířeno hned několik nových postav, které hodně zasáhnou do osudů vašich starých známých. Těšit se může nejen na Věrčinu lásku z mládí, ale také lamače srdcí, hezkou rusovlásku či povedenou Pepanovu dceru Jiřinku.

Přehrát poslední díl

 

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici - 7
Zdroj: TV Nova


Michal Štrunc (Vladimír Kratina)

Sládek Michal Štrunc se objeví jako zásadní a dosud utajená postava z Věrčiny minulosti. V mládí se velmi milovali, byla to středoškolská láska z chmelové brigády. Chodili spolu do chvíle, než se Věrka sblížila s autobusákem Lubošem. Michal je přitom Lubošovým pravým opakem – optimistický, komunikativní, s rozhledem, muž v plné síle, který se nebojí žádné práce. Tu naopak vyhledává, takže jeho pivovar skvěle prosperuje. S Věrkou ho pojí vzpomínky i vzájemné sympatie, jimž uplynulé roky neubraly nic na jejich síle. Jak Michal ovlivní manželství Marečkových? Luboš začne o svou ženu po dlouhé době zase bojovat.

 

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici - 3
Zdroj: TV Nova


Aleš Vašečka (Denny Ratajský)

Sympatický, neohrožený Aleš je členem hasičského záchranného sboru. Během jednoho z nespočtu výjezdů bude zasahovat i ve škole ředitelky Puklické, kde zachrání malého Šímu. Díky tomu se seznámí s jeho mámou Gábinou, která mu hned padne do oka. Gábinu mužný hasič také zaujme, ale s muži už má své zkušenosti, takže si hned tak někoho nemíní pustit do života. Jenže Šíma se v Alešovi okamžitě vzhlédne a začne ho brát tak trochu jako náhradního tátu a parťáka. Získá si Aleš i Gábinino srdce, nebo se do něj zamiluje jiná?

 

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici - 6
Zdroj: TV Nova


Mário Doubek (Jiří Kniha)
Rapper Mário zlomil Vendule před rokem srdce. Kvůli němu odešla ze Sokolova do Prahy, aby našla svého biologického tátu a pokusila se o nový začátek. Teď se jí Mário znovu vrátí do života a bude jen koukat, jak se Vendula změnila. Už to není ta puťka, která na něm mohla oči nechat a snesla by mu modré z nebe. O co více je pro něj Vendula nyní nedostupná, o to více ji bude chtít sbalit. Vedle toho však nepřestane zapomínat ani na svou hudební kariéru. Co na Mária řekne Vendulina nová rodina?

 

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici
Zdroj: TV Nova


Jiřinka Pavlicová (Anděla Jirotková)
Pepanova dcera Jiřinka roste jako z vody. Letos jí bylo už šest let. Na podzim půjde do školy, kam se na rozdíl od svých vrstevníků hodně těší. Když se s ní chvíli bavíte, jen žasnete, jak se mohlo takové bystré a inteligentní dítě narodit právě Pepanovi a Blaženě. Těm se na podzim rozroste rodina o dalšího člena, a tak si Jiřinku začnou více užívat také teta Simona a strejda Rudolf. A občas budou jen koukat, co všechno dokáže a jak si umí poradit s tátou, jenž je přímo magnetem na průšvihy.

 

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici
Zdroj: TV Nova


Ája Holoubková (Barbora Mudrová)

Hezká rusovláska Ája studuje dálkově vysokou školu. Jejím snem je stát se úspěšnou byznysmenkou, byť zatím netuší, v jakém oboru by vlastně chtěla podnikat. Doufá, že v Praze narazí na někoho, kdo jí pomůže její byznys nastartovat, nejlépe na nějakého pohledného, úspěšného muže, kterého by i sbalila. A jeden takový se jí jednoho dne připlete do cesty. Není jím nikdo jiný než Robert Bláha, jenž umí zapůsobit na jakoukoliv ženu. Jak Ája zasáhne do Robertova života?

 

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici - 4
Zdroj: TV Nova


Chosé (Milan Šimáček)
Tenhle chlapík klame tělem. Na první pohled podsaditý, bodrý dobrák, ovšem nenechte se zmást. Když jde do tuhého, umí si jít pěkně tvrdě za svým. Sám o sobě s oblibou říká, že podniká. K ženám dokáže být galantní a pozorný, v lidech vzbuzuje důvěru, je neobyčejně zdatný v komunikaci. Má ale i svou odvrácenou tvář, kterou pozná na podzim i Luboš Mareček… Jak se Chosé podepíše na Lubošově životě?

 

Nenechte si ujít start nové sezony Ulice 21. srpna! Hned v prvních dílech se setkáte s několika novými postavami.

 

Anketa

Na kterou novou postavu se těšíte nejvíce?

Hlasovalo 4517 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

TV Nova