VIDEO: Jak to má nyní Gábina s muži? Aneta Krejčíková v tom má jasno!

Zdroj: TV Nova

Gábina Pumrová čelila před prázdninami těžké zkoušce. Musela se totiž rozhodnout, zda jít na interrupci, nebo si dítě s Alešem nechat.

Přehrát poslední díl

Gábina Pumrová řešila před prázdninami velké dilema. Zjistila totiž, že je těhotná s Alešem, se kterým se ale nedávno rozešla, a vrátit se k němu rozhodně nechtěla. Objednala se proto na interrupci. „Gábina to stihla! Ona se rozhodla, že to miminko nechce, protože ho čeká s mužem, se kterým být nechce a vlastně ji to ničí. Uvidíme, co bude následovat, jak se psychicky popere s tím, že to musela udělat a hlavně jakým způsobem do toho bude ještě zasahovat Aleš,“ prozradila Aneta Krejčíková, která také naznačila, jaké vztahy bude mít Gábina s muži.

Seriál Ulice
Zdroj: TV Nova

Vrátí se k Alešovi, nebo najde novou lásku v podobě milionáře Lukáše Binara? „To se samozřejmě ještě uvidí, jak se to vyvrbí. Nicméně já si myslím, že Gábina má chlapů plné zuby, takže je někdy potřeba si dát trochu pauzu a vyřešit si svoje pocity i city a pak třeba do toho zainteresovat někoho dalšího,“ prozradila představitelka Gábiny.

Seriál Ulice
Zdroj: TV Nova


Co dalšího Aneta Krejčíková o své postavě v seriálu Ulice prozradila? A jak ona sama tráví léto? Vše se dozvíte ve videu!

 

Co všechno Gábinu ve čtrnácté sezoně čeká? Na to se nezapomeňte dívat v premiérových dílech! Seriál Ulice po prázdninové pauze startuje už 20. srpna.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova