ODHALENO: Kdy se vrací Ulice a jaký bude její start? Žádost o ruku, divoká jízda, Alešův boj i seznámení s Davidovými rodiči

Publikováno 6. 8. 2018
Zdroj: TV Nova

Ulice se již brzy vrátí s novými díly. Kdy začne čtrnáctá sezona seriálu a na co se můžete těšit? Pavel se rozhodne k zásadnímu životnímu kroku, Aleš nepřestává bojovat o Šímu a Gábinu, Tomáše čeká seznámení s Davidovými rodiči, které rozhodně nebude jen tak, a Starej vercajk to pořádně rozjede. A to není zdaleka vše!

Přehrát poslední díl

V pondělí 20. srpna odstartuje nová, již čtrnáctá sezona Ulice. Jaké budou prázdninové díly? Pozor! Začínáme pěkně zostra i s pořádnou náloží humoru a romantiky!


Rozvod Liškových

Hned první díl nové sezony Ulice přinese obrovskou změnu v životě Anči a Bedřicha Liškových. Právě v pondělí mají rozvodové stání, ze kterého jsou oba docela nervózní. Jak to zvládnou? A jak jejich blízcí a noví partneři Petr a Jindra? I pro ně je to hodně zásadní den… Liškovi ale nejsou jediní, koho čeká v týdnu od 20. srpna velká životní změna nebo rozhodnutí, jehož pak člověk lituje…

 


Alešův boj o Gábinu a Šímu
Jak získat nazpět tu, kterou milujete, na které vám hodně záleží, ale která s vámi nedokáže žít, protože jste naprosto rozdílní a vztah s vámi ji ničí? Aleš se všemožně snaží o návrat ke Gábině a Šímovi. Ani prázdniny ho nezastaví. Se Šímou se snaží být stále v kontaktu, nehodlá se vzdát ani jeho, ani Gábiny. A právě Gábině začne volat častěji, než by jí bylo milé. Proč? A jak na to Gábina zareaguje? Už nyní vám prozradíme, že udělá něco, co by ráda vzala zpět, jenže to už bohužel nepůjde…

 

 

Žádost o ruku
Jak požádat svoji vyvolenou o ruku? Někdo to řeší velkým překvapením, u někoho je to náhlá pohnutka, jiný se k tomuto zásadnímu kroku ani neodhodlá. Pavel na to půjde přes romantiku ve dvou i velké překvapení zároveň. Ovšem chybička se vloudí ve chvíli, kdy jeho plány shodou náhod odhalí babičky, jež si takovou událost přeci nemohou nechat ujít… Co všechno se semele poté, co Vilma Nyklová a Jarmila Pelcová zjistí, k čemu se Pavel chystá? A co na to samotný Pavel? Dojde i na infarktové situace!

 

 


Seznámení s Davidovými rodiči

Jací jsou Davidovi rodiče a jak dopadne jejich seznámení s Tomášem? David má ze společné večeře trochu nahnáno, protože ví, že vyjít s jeho tátou je někdy hodně náročná disciplína. Tereza z toho strach nemá, ale i jí už brzy ztuhne úsměv na rtu. Tomáš totiž udělá něco, co by do něj nikdy neřekla, něco, po čem zůstanou všichni jako opaření… Davidovi rodiče v podání Aleny Mihulové a Zdeňka Juliny poprvé v Ulici hned při startu čtrnácté sezony! Kdo a co neustojí při společné večeři u Terezy a Davida?

 


Divoká jízda Starýho vercajku
Starej vercajk vyrazí už za pár dní na velké prázdninové soustředění do Loučky, kde má kapela celý dům Maléřových jen pro sebe. Spolu s Bedřichem, Ondrou a Matoušem se nečekaně odvážou i Jindra s Veronikou a taky Mazuťák Honza, jenž za nimi na pár dní přijede. Dojde nejen na velké mejdany, ale i bouračku a pořádné průšvihy… Jaké následky bude bouračka mít? A co se rozhodně nesmí dozvědět Veroničin manžel Martin?

 


Jak na tom jsou Karla a Jirka?

Před prázdninami se Karla a Jirka Herman rozešli ve zlém. Utnuli jakýkoliv vzájemný kontakt, nic o sobě nevědí. Po návratu Karly a Máry z cest se již za pár dní znovu nečekaně potkají. Jaké bude jejich shledání po dvou měsících, co se neviděli? Ani pro jednoho z nich to nebude jednoduché. Po všem, co se stalo před létem, nevědí, co od toho druhého čekat, jak se k sobě chovat. Už nejsou parťáci, přesto je právě práce stále spojuje… Jak to spolu ti dva vlastně mají? Čím Jirka všechny překvapí? A jakého brouka nasadí Karle do hlavy?

 

Nenechte si ujít nové díly Ulice, které startují už 20. srpna! Jsou plné prázdninové atmosféry i emocí, přesně jak máte rádi.

 

 

 


 

TV Nova