ODHALENO: Kolaps, nová postava, romantika i pořádné podpásovky! Jaký bude konec srpna v Ulici?

Publikováno 15. 8. 2018
Zdroj: TV Nova

Ulice se vrací už za pár dní s novými příběhy vašich starých známých. Zatímco hned po startu to bude docela divočina, ten následující týden se bude v Ulici intrikovat a sexuálně harašit. Spolu s Milošem a Otou se zasmějete, s Terezou Davidem vás čeká i romantika. Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Harašení Mastného
Se startem nové, čtrnácté sezony seriálu se pořádně rozjela i předvolební kampaň Radka Mastného, kterému opět roste ego do nadoblačných výšin. Šedá eminence radnice zase intrikuje proti svému největšímu rivalovi Lumírovi, znovu dělá jeden podraz za druhým, aby letos ve volbách uspěla. Zároveň si i čechrá sebevědomí před krásnou Šárkou, jíž v hospodě stále šéfuje. Čím více si Šárka drží svého nadřízeného od těla, tím je Mastný dotěrnější. Dokonce se nezastaví ani před sexuálním obtěžováním… Co všechno si dovolí? A jak na to Šárka zareaguje?

 


Peškova tajemství a neteř

Vlastimil Pešek už brzy oslaví významné jubileum – sedmdesátku. V Ulici žije přes tři čtvrtiny svého života, všichni si myslí, že ho dobře znají. I on má ale svá tajemství, která nyní začnou vyplouvat na povrch. Jedním z nich je jeho rodina. Již za pár dní za ním zavítá jeho neteř Blanka (Linda Rybová), o které nemají Amálie a Evžen ani tušení. Jaké bude jejich seznámení? A jaké Blančino shledání se strejdou? Proč za ním tak náhle a neohlášeně přijede?

 


Podraz na Gábinu

Šíma měl o prázdninách hodně nabitý program. Na Aleše však nezapomněl, i když právě to by si jeho máma přála ze všeho nejvíc. Přestože se Gábina snaží držet syna od Aleše co nejdál a oddálit jejich setkání, jak to jen jde, Šíma si k němu cestičku stejně najde. Pomůže mu totiž děda Radek Mastný, který má s Alešem své velké plány… Co Mastný udělá Gábině za zády? A s čím se Šíma určitě nepochlubí mámě?

 


Petrův kolaps

Nic se nemá přehánět, ani sportování a aktivní odpočinek. Zatímco Anča je po krátké dovolené v horách nabitá energií a jen září, její partner má co dělat, aby s ní udržel krok, přestože má na svůj věk pozoruhodnou kondici. Už brzy své síly ale neodhadne a bohužel se to neobejde bez následků. Petr nečekaně zkolabuje… Jak vážné to s ním je? Co bude tou pověstnou poslední kapkou? A s jakým překvapivým darem se tento týden vytasí Miloš, který nemůže Anču pustit z hlavy?

 


Svatební šaty pro Terezu

Gábina má se svatebními šaty už bohaté zkušenosti. V modelech od ní šly k oltáři například Světlana či Hedvika. Nyní Gábina šije pro další nevěstu – Terezu. A právě na šatech pro svou nejlepší kamarádku si Gábina dává skutečně záležet. Jsou jiné než všechny ostatní, netradiční, nepřehlédnutelné… Čím jsou tak zvláštní? Jak budou Tereze slušet? A jak dopadne usmiřovací večeře Tomáše a Davidových rodičů? Komu a proč rupnou nervy tentokrát?

 

Nová sezona Ulice startuje už 20. srpna! Nenechte si ujít nové díly, které přinesou spoustu nečekaných zvratů ještě o prázdninách!

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova