ODHALENO: Šokující novinky, překvapivé návrhy, nová vzplanutí i náročné konce. Co se bude dít v Ulici začátkem června?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova

V Ulici to nabírá na obrátkách, třináctá sezona se blíží ke svému vrcholu. Do prázdninové pauzy zbývají už jen čtyři týdny. A ty budou pořádně nabité. Co přinesou červnové díly?

Přehrát poslední díl

Těžké zkoušky, šokující novinky
Jak náročné životní zkoušky ještě zvládneme, a co je už nad naše síly? Gábina toho má v poslední době naloženo ažaž kvůli Alešovi, jenž o ni nepřestává bojovat. Velkého parťáka, s jehož pomocí chce dobýt nazpět ztracené území, našel Aleš v malém Šímovi, kterým začíná šikovně manipulovat. A výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Šíma se rozhodně odejít z domova. A aby toho nebylo málo, Gábina se již brzy dozví zprávu, která s ní hodně zamává. Bude se totiž muset popasovat s něčím, na co není ani trochu připravená, s něčím, co jí může od základů změnit život… Jak Gábina zvládne další těžké zkoušky? A dosáhne Aleš svého?


Překvapivá nabídka
Některé nabídky přijdou jen jednou za život. Mezi ně patří i ta, kterou nečekaně dostane ovdovělá Adriana, jež se snaží vyrovnat s minulostí a udělat tlustou čáru za společným životem s Robertem. To je ale mnohem těžší, než by kdokoliv čekal, i když má Adriana kolem sebe lidi, o které se může opřít. Nyní jí začne hrozit, že o ně svým způsobem znovu přijde. Proč? Před jaké těžké dilema je Adriana najednou postavena?

 


Schyluje se k bitvě?

Bedřich a Anča se domluvili na rozvodu. Zatím jde u nich všechno hladce, ale již brzy nastanou první komplikace kvůli jejich majetku. Na co všechno má člověk nárok, když se manželství rozpadne? Jak k rozvodu a hlavně majetkovému vyrovnání přistupovat? Některé páry zvládají i tuhle těžkou zkoušku se ctí, u jiných se rozhoří nelítostný boj o majetek i děti, v němž sehrají velkou úlohu nejrůznější rádci či právníci. Na rádce dojde také v případě Anči a Bedřicha, kteří se rozhodli udělat definitivní tečku za svým manželstvím. Jaká bude? Kdo všechno jim začne mluvit do jejich záležitostí a s jakým výsledkem?

 


Jirka na křižovatce

Jak se vyrovnat s rozchodem a následným pocitem osamělosti? Někdo hledá zapomnění v práci či koníčkách, jiný se vrhá po hlavě do dalších vztahů nebo utápí svůj žal v alkoholu. Občas se stane, že takový vlk samotář se zlomeným srdcem narazí na někoho, kdo mu rozumí víc, než by čekal. Na někoho, díky komu se večer vyvine naprosto nečekaným směrem. Přesně to se stane i Jirkovi Hermanovi, jenž skončí překvapivě v ložnici jedné krásky. Které? Znamená to konečně nový začátek po kopačkách od Digi, nebo jeden velký omyl? A proč Karle dojde definitivně trpělivost? V jakém nebezpečí se ocitne právě kvůli Jirkovi?

 

Peklo s otcem Marcely
Vztah mámy a dcery je občas velmi křehký. Marcela právě teď svou mámu hodně potřebuje, jenže ta se ocitá mezi dvěma mlýnskými koly. Na jedné straně dcera, o kterou málem přišla kvůli mentální anorexii. Na straně druhé manžel, jenž přes všechna ujištění, že se alkoholu už nikdy nedotkne, začal znovu pít a doma dělá peklo. Jak zlé to nyní v Marcelině rodině je, zjistí i Maléřovi, protože Marcelin otec udělá pořádný cirkus také u nich… Proč? A jak na to Maléřovi, Marcela i její máma zareagují?

 


Milošovo vzplanutí
Jak málo někdy stačí, aby se chlapovi zapálila lýtka? Miloš Knobloch a hlavně jeho blízcí by právě na toto téma mohli dlouze vyprávět. Milošovo poblouznění Justine mají ještě všichni v živé paměti. Nyní se ale nečekaně objeví na obzoru jiná žena, která ho naprosto uhrane. Podle Miloše to je žena s velkým Ž, jež se nebojí jít rovnou na věc. Miloš se podle toho taky okamžitě zařídí, i když to zavání pořádným průšvihem… Kdo a čím Miloše takhle okouzlí?

 


Lekce pro Filipa

Otázka sexuální orientace potomků je v rodině téměř vždy hodně citlivé téma. Jít s kůží na trh není nikdy jednoduché, najít pochopení u svých blízkých občas malý zázrak. Radka Kolářová se proto snaží být co největší oporou nevlastnímu vnukovi Filipovi, o němž je přesvědčená, že chodí se svým spolužákem Standou. Filip ji v tom neustále utvrzuje, ale dnes nečekaně narazí… Co se stane? Jakou lekci a od koho Filip dostane?

 

Nenechte si ujít červnové díly Ulice! Budou plné nečekaných zvratů, překvapivých rozhodnutí, lásky i humoru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova