ODTAJNĚNO: Jaké bude FINÁLE 13. sezony Ulice?

Publikováno 10. 6. 2018
Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Finále třinácté sezony Ulice se blíží. Do prázdninové pauzy ve vysílání Ulice zbývá už jen deset epizod, které přinesou velká rozhodnutí, nečekané zvraty, ale také lásku a humor. Na co se můžete těšit? Adriana se konečně pohne z místa, Gábina si sáhne na dno, Vendula a Pavel narazí na první nástrahy společného bydlení a Tereza s Davidem zjistí, že dobrých zpráv není nikdy dost…

Přehrát poslední díl

 

Překvapivá novinka
David a Tereza plánují svatbu, ovšem ještě před tím dojde na ty pravé zásnuby, kdy budoucí ženich žádá o ruku své vyvolené jejího otce. David to chystá jako velké překvapení, ale dřív, než to stihne udělat, vytasí se samotný Tomáš s obrovskou novinkou. Tak velkou, že Tereza a David po ní zůstanou jako opaření… Čím se pochlubí Tomáš? A jak to nabourá svatební plány Terezy a Davida?

 


Alešovo vyznání

Jsou rozhodnutí, která nelze vzít zpět, rozhodnutí, jež nám navždy změní život. Jedno takové zvažuje i těhotná Gábina, které je čím dál jasnější, že ji Aleš jen tak na pokoji nenechá. Ten to na ni zkouší hlavně přes Šímu, kterým šikovně manipuluje. Nyní se odhodlá k dalšímu útoku na její city. Znovu jí vyzná lásku. A nejen to... Jak právě tohle ovlivní Gábinino osudové rozhodnutí?

 


Adrianin nový začátek
Jak začít znovu, s čistým štítem? Adriana se konečně odhodlá k něčemu, co měla udělat už dávno. Otevřeně si promluví se svými blízkými, aby uzavřela nedořešené věci z minulosti. V případě Mikiho to tak dávná minulost není, zato s Eddiem nebo dědou se vrátí v čase dost daleko. A dokonce dojde i na dojemná vyznání… Jak to spolu mají Adriana a Eddie? Co pro Adrianu znamená Miki? A čím Adriana všechny šokuje jen pár dní před prázdninami?

 


Nová posila, nebo velká škodná?

Dokážeme správně odhadnout budoucího kolegu, který s námi chce spolupracovat? Co všechno hraje svou roli při přijímání na nové místo? Lumír Nykl a Tonda Hložánek by na toto téma mohli dlouze vyprávět. Předvolební kampaň se jim začíná pořádně rozjíždět, a tak se rozhodnou přijmout dalšího člena svého týmu. Člena, který se u nich neobjevil jen tak náhodou… Kdo s nimi začne spolupracovat? A proč by se měli mít Lumír s Tondou před novým přírůstkem v týmu na pozoru?

 


Pavlova pánská jízda
Jsou nabídky, které se prostě neodmítají. Jednu takovou dostane od Lumíra i Pavel. Jenže to, co zpočátku vypadá jako počestný pánský klub, se velmi rychle zvrtne poté, co se na stole vedle steaků objeví i láhev výborné kořalky. Následky na sebe samozřejmě nenechají dlouho čekat. V Pavlově případě budou mnohem horší než u ostatních, neboť na ně nečeká zamilovaná partnerka… Co Vendulu hodně vykolejí? A jak Pavel dopadne na pánské jízdě s Lumírem, Tondou, Jardou a Bedřichem?

 


Nenechte si ujít finále třinácté sezony Ulice! Přinese příběhy plné nejrůznějších emocí, lásky, humoru i intrik.

 

 

 

 

TV Nova