ODTAJNĚNO: První záběry z placu! Anna Kadeřávková a její Rozina se vrací do Ulice

Aktualizováno 5.10. 2018 09:56
Zdroj: TV Nova

Pro všechny fanoušky Roziny máme skvělou zprávu. Už brzy ji opět uvidí v Ulici! Zatímco její přílet z Ameriky bude hodně překvapivý, návrat Anny Kadeřávkové, která Rozinu hraje, je pečlivě plánován, protože v Ulici nyní natáčí navzdory zdravotním problémům, které momentálně má.

Přehrát poslední díl

 Rozina se před necelými dvěma lety rozhodla pro nový začátek v Americe, protože se toho na ni doma najednou navalilo moc. Krize mezi rodiči, špatná zkušenost v modelingu, zklamání v lásce… V Americe nakonec zakotvila a rozjela naplno kariéru modelky. Domů se přiletěla podívat jen na pár týdnů o prázdninách či na Vánoce. Už brzy se však nečekaně vrátí, navíc natrvalo. Co se stane, vám zatím neprozradíme, ale jednoduché to rozhodně mít nebude.

 

 

Seriál Ulice: Rozina se loučí... - 1
Zdroj: TV Nova

 

Představitelka Roziny se na návrat do Ulice hodně těšila. Je pro ni však náročnější, než kdokoliv čekal, kvůli jejím zdravotním problémům. Anička Kadeřávková podstupuje již přes dva měsíce intenzivní léčbu lymské boreliózy. O jejím průběhu pravidelně informuje na svých profilech na sociálních sítích, aby všechny varovala před podceňováním této nemoci. Její následky, pokud se neléčí, mohou být pro nemocného hodně vážné.

 

 

Seriál Ulice: Rozina zaskočí rodinu nečekanými zprávami
Zdroj: TV Nova

 

Produkce Ulice bere samozřejmě na Aniččinu léčbu ohledy při tvorbě natáčecích plánů. Snaží se jí co nejvíce ulevovat a maximálně vycházet vstříc.

 

 

Seriál Ulice: ep. 3176 - Rozina se loučí...
Zdroj: TV Nova

 

A jak se sympatická herečka do Ulice těší? Co Vám vzkazuje? Podívejte se na toto video, které natočila speciálně pro vás, fanoušky Ulice.

 

 

O přesném termínu návrtu Roziny do Ulice vás budeme včas informovat.

 

 

 

 

TV Nova