Pešek otevře svou třináctou komnatu: Co se kdysi stalo mezi ním a Marií?

Publikováno 14. 9. 2018
Seriál Ulice: Vlastimil Pešek otevře svou třináctou komnatu...
Zdroj: TV Nova

Amálie nedokáže pochopit, proč je její muž takový paličák a odmítá se usmířit s Marií, která o to očividně stojí. Pro Vlastimila Peška je to hodně citlivé a bolavé téma, jeho třináctá komnata, kterou zamkl na devět západů. Teď ji konečně naplno otevře a svěří se Amálii, co se kdysi stalo, co zničilo sourozenecký vztah s Marií.

Přehrát poslední díl

 Vlastimil Pešek není právě svěřovací typ. S ranami osudu se vyrovnává po svém, nerozebírá je s každým na potkání, jako třeba Nyklová. Má i svá bolavá tajemství, jež jsou zamčena v jeho třinácté komnatě, kterou raději neotevírá, aby ho to nanovo nedrásalo. Teď ale udělá výjimku, aby Amálii vysvětlil, proč o sestru na své oslavě nestojí a proč nejel ani na tu její. Kdysi před lety, když Marii bylo patnáct let, se stalo něco, co jimi hodně otřáslo, něco, co navždy změnilo jejich životy a podepsalo se na jejich sourozeneckém vztahu.

 

 

 

Proč spolu Vlastimil Pešek a Marie téměř nekomunikují? Může za to obrovská tragédie, na kterou se začaly nabalovat křivdy a nedorozumění. Ani jeden z nich se nedokázal vyrovnat s tím, co se stalo, odpustit tomu druhému, v klidu si promluvit. Zůstala jen hodně hořká pachuť a hluboké rány, které se ani po letech úplně nezahojily. Co ty dva rozdělilo? Z jejich příběhu opravdu mrazí…

 

S Amálií hodně zamává pravda o Vlastimilu Peškovi a jeho sestře Marii už v pátek večer. Proč se jejich cesty rozdělily? Proč si jsou téměř cizí? Vlastimil Pešek už brzy otevře svou třináctou komnatu!

 

 

 

 

TV Nova