DO DETAILU: Jak vypadá natáčení erotických scén v Ulici? A kdo z herců si je užívá?

Zdroj: TV Nova

Milostná vzplanutí patří neodmyslitelně do našich životů a proto nemůžou chybět ani v našich seriálech. Zatímco v životě jde zpravidla o příjemné chvilky, před kamerou už to taková zábava není. Jak se milostné scény natáčí a jaké pikantnosti je doprovází, prozradil režisér Stanislav Sládeček.

„Tu ruku si dej takhle a nohu o něco víc doleva, a to rameno trochu víc do kamery a nevzdychej takhle, neběžíš maraton,“ zhruba takhle nějak to chodí při natáčení milostných scén. A je toho mnohem víc, na co je potřeba při milování před kamerou myslet.

Sám režisér Stanislav Sládeček však k natáčení milostných scén přistupuje jako ke každé jiné práci: „Víme, že to musíme natočit, takže vlastně nikdo si tam nevšímá, jestli je tam nějaká obnažená herečka nebo herec. V tom momentě řešíme tisíc jiných věcí a tohle je to poslední, co bychom řešili.“

Ulice: Milostná scéna Roziny a Oskara
Zdroj: Nova.cz


Ani některým hercům natáčení lechtivých scén nedělá sebemenší problém. Například Šárka Vaculíková si takové natáčení doslova užívá: „Já je točím moc ráda. Já si totiž říkám, že se musím svlíkat dokud jsem mladá,“ komentuje s úsměvem. Ostatně o tom všem už v reportáži!

Ulice: Milostná scéna Adriany a Mikiho
Zdroj: Nova.cz

 

Nepřehlédněte:

FOTKY: Syn, nebo vnuk? Václav Svoboda se pochlubil rozkošným přírůstkem do rodiny

Míša Tomešová v talkshow: Těhotná herečka promluvila o své budoucnosti v Ulici

Nova.cz