Pokus o sebevraždu: Co k tomu Ingrid dožene?

Publikováno 18. 8. 2017
Ulice: Jak to všechno začalo: Ingrid se pokusí o sebevraždu
Zdroj: TV Nova

Ingrid je na dně. Nejenže stále nic necítí a takřka se nemůže pohnout. Navíc jí hrozí vězení za její poslední kousek v Oldově fitku. Jestli se jí nepodaří Oldu obměkčit, je v koncích. A než takový život, to raději žádný...

Přehrát poslední díl

Olda nemůže momentálně přijít Ingrid na jméno. Nic na tom nezmění ani fakt, že v něm pořádně hrklo, když objevil její bezvládně tělo na chodníku před fitkem. Kdyby se nestalo tohle neštěstí, Ingrid by jim s Danem zavařila tak, že by nejspíš skončili v kriminále. Co jiného s ní, než na ni podat trestní oznámí, jak to udělal Dan? Tentokrát už chrání sami sebe. A rozhodně jí nemíní z jejího maléru vysekávat. Ingrid má prostě smůlu. Olda by se vůbec nedivil, kdyby ji šupem poslali na psychiatrii, kam podle něj patří. Copak by normální člověk, který je při smyslech, nařezával lanka od strojů ve fitku?

 

 

Samotná Ingrid je momentálně na dně. Došlo jí, že pokud Olda s Danem nestáhnou své trestní oznámení, může to rovnou zabalit. Copak nestačí, že je z ní mrzák, o kterého se nikdo nezajímá, ani její vlastní rodina? To ji chce Olda vážně poslat ještě za mříže? O tom lanku mu přeci řekla včas… Kdyby věděl, jak ji to všechno teď mrzí. Rozhodně nechtěla nikomu ublížit, jen dát Oldovi lekci. Ve snu by ji nenapadlo, že se její záškodničení takhle zvrtne. Jenže co teď? Co se zpackaným životem?

 

Oldova neústupnost dožene Ingrid k pokusu o sebevraždu v pátečním díle speciálu Ulice: Jak to všechno začalo. Kdo jí podá pomocnou ruku v nejtěžších chvilkách?

 

 

 

 

TV Nova