Překvapivá odhalení: Jak to spolu mají Bedřich a Jindra?

Seriál Ulice: Jak to spolu mají Jindra a Bedřich?
Zdroj: TV Nova

Bedřich a Jindra se postarají Ondrovi a Matouši o nejedno překvapení. Přitom to mělo být přesně naopak. To ti dva chtěli překvapit Jindru na MDŽ svou gratulací. Co všechno se díky tomu provalí? A co poprvé přizná Jindra?

Přehrát poslední díl

Matouš a Ondra nedávno varovali Bedřicha, že se na Jindru coby manažerku jejich kapely a současně ženu chystají. Chtějí jí udělat radost netradiční gratulací k MDŽ. Jenže v den svátku žen se jaksi zapomenou předem ohlásit. Navíc k Jindře dorazí brzy ráno, takže bude vymalováno. Těm dvěma spadne čelist až na zem, když jim dveře otevře Bedřich v pyžamu. Čekali by cokoliv, ale tohle přeci je ne, i když vědí, že Bedřich je u Jindry hodně často kvůli své dceři. Netuší však, k čemu všemu v poslední době mezi Jindrou a Bedřichem došlo.

 

 

Tím ale den plný překvapení nekončí. Matouš i Ondra se celkem rychle vzpamatují z počátečního šoku, o který se jim Jindra a Bedřich postarají. Ondra ale Jindru zná mnohem lépe než Matouš, a tak si všimne něčeho, co mělo zůstat utajeno, něčeho se Jindře zamaskovat nepodaří. Co nakonec Ondrovi přizná? Čím ho docela zaskočí?


Jak to spolu mají doopravdy Bedřich a Jindra? Jak svůj vztah vnímají? Nejen Ondru to ve čtvrtek večer dost překvapí…

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova