Fanoušci z Prahy, pozor: Už dnes můžete potkat své oblíbence z Ulice a přispět na dobrou věc!

Publikováno 5. 12. 2018
Zdroj: TV Nova

Rostislava Nováka staršího a Dušana Sitka alias Luboše a Arnošta ze seriálu Ulice můžete už dnes odpoledne potkat v Praze. Na dvou místech budou prodávat časopis Nový Prostor!

Scenáristé Ulice navázali spolupráci s časopisem Nový Prostor, který pomáhá lidem v tíživé situaci, ve chvíli, kdy se rozhodli do seriálu zanést téma bezdomovectví. V časopise se pravidelně objevuje rubrika, ve které bezdomovci zpovídají známé osobnosti, a tak se do ateliérů dostali Aterix a Bróňa. Asterix scenáristy v lecčems inspiroval svým životním osudem. Bróňa by s natáčením za normálních okolností nesouhlasila, ale je vášnivou divačkou Ulice. Oba jsou prodejci Nového Prostoru, z každéhu prodaného čísla jim jde polovina zisku.

Ulice: Bezdomovec Asterix
Zdroj: TV Nova

To ale není vše. V rámci podpory časopisu Nový Prostor vyrazí dnes, 5. 12. 2018 sami herci, kteří v seriálu hrají bezdomovce, do pražských ulic! Potkat je můžete od 15:30 na Strossmayerově náměstí, kde se zdrží cca hodinu. Poté se přesunou k metru Ládví. Přijďte podpořit dobrou věc a setkat se se svými oblíbenými herci!

Luboš a Arnošt
Zdroj: TV Nova

V České republice je více než 60 tisíc lidí ohrožených chudobou a jsou prakticky jednu výplatu od toho, aby se ocitli na ulici stejně jako paní Broňa na ulici. Nový Prostor se prodává již 20 let a pomohl spoustě lidem zpět do práce a normálního života. Důležité je vědět, že když se někdo ocitne v tíživé situaci, že cesta zpět je složitá, ale existuje. Ve videu si poslechněte rozhovor se šéfredaktorem časopisu Nový Prostor.
 

TV Nova