PROZRAZENO: Porod, zásah hasičů, milostné trojúhelníky i nové lásky! Co se bude dít v Ulici na podzim?

Za necelé tři týdny odstartuje již třináctá sezona Ulice, která přinese nové příběhy vašich starých známých. Budou přesně takové, jak je máte rádi – plné lásky, nečekaných zvratů, překvapivých situací, intrik, dramat, humoru i šťastných okamžiků. Na co se můžete těšit?

Přehrát poslední díl

Terezin milostný trojúhelník
Tereza a David k sobě cítí víc než jen přátelství. Jenže David chodí s Alenou a vztahy nebere na lehkou váhu. Čeká ho proto nelehké rozhodování, ve kterém sehraje velkou roli nejen Tereza samotná, která nechce být znovu tou druhou v milostném trojúhelníku, ale také Alena, jež začne něco tušit. A jakmile získá jistotu, nastane peklo… Vybojuje manipulátorka Alena i tuhle bitvu? Bude David jen její?

 

 

Přírůstek u Liškových
Bedřichova rodina se rozroste o dalšího člena – Bedřichovu dceru, kterou mu porodí Jindra. To bude pro Anču další rána, s níž se jen tak nevyrovná. Rozhodne se začít nový život, i když ji Bedřich nechce ztratit a stále se snaží zachránit rozpadající se manželství. Díky Milošovi si Bedřich uvědomí, že Anča by nemusela být věčně sama. Ale jak to zvrátit, když ho potřebují i jeho dcera a Jindra? S rodičovskými povinnostmi Bedřichovi naštěstí pomohou zasloužilí tátové Miloš a Franta, což přinese i hodně humorných situací… Podaří se Liškovým zažehnat krizi?

 

 

Náhradní táta pro Šímu
Gábina se plně soustředí na rozjezd své módní značky. Začíná o ni být zájem, ale aby se posunula opět o krůček dál, chtělo by to nějakou investici, na kterou bohužel nemá peníze. Na tátu spoléhat nechce, s Hynkem moc počítat nemůže, protože ten čeká rodinu se svou ženou. Nejen že se zpozdí s alimenty, navíc má čím dál méně času i na Šímu. Ten si ale hbitě najde za dost dramatických okolností náhradu – hasiče Aleše. Sympatickému požárníkovi okamžitě padne do oka Šímova máma Gábina, jenže ta je po zkušenostech z minulých vztahů více než opatrná…

 

 

Mára a Karla
Mára na konci prázdnin konečně zjistí, proč Karla tak najednou utnula jejich slibně se rozvíjející vztah. Od toho okamžiku Mára udělá všechno pro to, aby Karlu získal zpět, což se nebude moc zamlouvat jeho matce. Věrka má totiž o synově partnerce své představy, kterých se nemíní jen tak vzdát. Věrka však není jediná, kdo ještě zasáhne do vztahu Karly a Máry…

 

 

Zlatokop Robert
Adriana je zamilovaná až po uši do Roberta, jenž to táhne na radnici už pár měsíců i s Denisou Mastnou. Jakmile však Robert zjistí, že Adriana je majitelkou domu, zmobilizuje všechen svůj šarm, aby okouzlil ji i její rodinu. Denisa se ale nenechá dlouho tahat za nos. A není jediná. Ani Evžen Robertovi všechno nezbaští. Adriana se tak ocitne v situaci, kdy bude muset volit mezi tátou a novou láskou. Pro koho se rozhodne a jaké to bude mít důsledky?

 

 

Venduliny lásky
Vendula na jaře odmítla Pavla, protože se zamilovala do Roberta. Na podzim jí opět zbudou jen oči pro pláč. Pavel totiž začne chodit s Kamilou z kavárny, což ve Vendule probudí nečekanou žárlivost. Vilma Nyklová se ke všemu nechce vzdát myšlenky, že se vnučka a Pavel dají přeci jen dohromady. A aby toho nebylo málo, Vendule se vrátí do života také rapper Mário, který jí před rokem zlomil srdce. Platí i v tomto případě, že stará láska nerezaví?

 

 

Matějova nová láska
Z Terezina bráchy se stává úspěšný podnikatel. Firma šlape, i když to Matějovi v tandemu s Mikim občas zaskřípe. Jedním z důvodů bude i Matějova nová láska, která se mu postará o mnoho ožehavých situací. Matěj totiž začne chodit s Luckou Weberovou, studentkou své sestry... Je Lucka konečně ta pravá?


 

Simonin nový začátek
Simona si naplno uvědomí, že podnikání a vedení salonu není nic pro ni. Potřebuje klid a nestresovat se, o čemž si může jako šéfka kadeřnictví nechat jen zdát. Díky Pepanovi a jeho dceři Jiřince si ale neužije příliš klidu ani doma. Pepan se totiž stane dvojnásobným tátou a hned kvůli tomu začne lítat v maléru… Co vyvede? A jak si Jiřinka rozumí s tetou Simonou a strejdou Rudolfem?


 

Věrčina první láska
Věrce se nečekaně vrátí do života její první velká láska. S Michalem se setká úplnou náhodou během rodinné dovolené. A hodně to s ní zamává, protože si znovu uvědomí, jak dnes vypadá její manželství. Luboš bude muset naprosto nečekaně o svou ženu zabojovat se sokem, který se k ní hodí na první pohled mnohem víc. Marečkovi jako rodina navíc podstoupí i další těžkou zkoušku v podobě Věrčiny operace srdce… Jak moc zasáhne do Věrčina života Michal?

 

 

Filipova divoká puberta
Martina čeká další začátek. Tentokrát se rozhodne pro rekvalifikační kurz, aby se mohl vrátit k práci, která ho baví ze všeho nejvíc. Už to mu dá docela zabrat, ovšem oproti kouskům Filipa, s nímž začne mávat puberta, to bude jako procházka růžovou zahradou. Maléřovým začne dělat starosti i Veroničina neteř Marcela, kterou si vzali pod ochranná křídla. Je k sobě až příliš tvrdá ve snaze dostat se mezi nejlepší na taneční konzervatoři. Před příbuznými má i svá rodinná tajemství… Co začne vyvádět Filip? A do jakých potíží se dostane Marcela?

 

 

Amálie mezi Peškem a Pavlátem
Amálie se nedokáže jen tak vykašlat na někoho, kdo její péči potřebuje. Tím je momentálně Ladislav Pavlát, který zůstane na vše sám. Amálie se o něj začne starat, což ponese dost nelibě její manžel Vlastimil Pešek. Pan Pavlát se totiž na Amálii upne až příliš… Jak se s tím Pešek vypořádá?

 

Lumírovi se vrací koule
Lumír by se rád znovu vrátil do vysoké komunální politiky. Na podzim k tomu bude mít i velkou příležitost, jenže nečekaně narazí nejen na radnici. Lumírovi to bohužel zaskřípe i doma, a tak se rozhodne oživit milostný život se Světlanou…


Nenechte si ujít start třinácté sezony Ulice už 21. srpna! Čeká vás romantika, letní lásky, nečekané zvraty i spousta humoru.

 

 


 

TV Nova