Průšvih i sesypání: Jak odstartují nový školní rok Ota, Tereza a David?

Seriál Ulice: Otu a Terezu čeká náročný začátek školního roku
Zdroj: TV Nova

Ota se na začátek školního rok snad poprvé v životě opravdu těší. Samozřejmě ho zahájí po svém a samozřejmě z toho bude zase pořádný průšvih. O moc lépe na tom tentokrát není ani Tereza, která se už co nevidět sesype. Co již neustojí? A jak Ota vybruslí z dalšího maléru?

Přehrát poslední díl

Ota je jako vyměněný. Na své třídnictví se poctivě připravuje už několik týdnů, ovšem klasický přístup k výuce a studentům od něj nečekejte. Již co nevidět opět rozvíří stojaté vody na gymnáziu svým osobitým pojetím pedagogiky. Hned na začátku školního roku si tím zadělá na malér, který bude muset hasit jeho matka. A bohužel to částečně odnese i Tereza, jež má momentálně svých starostí až nad hlavu.

 

Tereza si zpočátku myslela, že všechno půjde naprosto hladce. Jenže v poslední době se jí komplikuje snad vše, do čeho se pustí. A bude ještě hůř. Svatební přípravy se nečekaně zadrhnou, k tomu se přidají nervy kvůli zkouškám v autoškole, starost o tátu i Davidův pozvolný přesun do Rakouska. Na Terezu toho najednou bude moc a nečekaně se sesype. Co bude tou poslední kapkou? A kdo jí bude největší oporou?


Terezin a Otův start do nového školního roku bude jako jízda na horské dráze. Jak to zvládnou?

 

 

 

 

 

 

TV Nova