SRDEČNĚ GRATULUJEME! Aneta Krejčíková je maminkou

Seriál Ulice: Aneta Krejčíková jako Gábina Pumrová
Zdroj: TV Nova

Představitelka Gábiny Pumrové Aneta Krejčíková si nyní užívá tu nejkrásnější roli, jakou mohla od života dostat. Zatímco její Gábinu čekají už co nevidět těžké chvíle, Aneta jen září štěstím. Minulý týden se stala maminkou krásného kluka. Anetě i jejímu příteli Ondrovi srdečně gratulujeme a všem třem přejeme jen to nejlepší a hlavně zdraví!

Přehrát poslední díl

Uliční rodina se rozrostla o dalšího člena! Aneta Krejčíková, kterou znáte z Ulice jako Gábinu Pumrovou, se minulý týden stala maminkou krásného klučiny. Ona i její partner Ondra jsou už několik dní štěstím bez sebe a užívají si společného rodinného štěstí. My jim srdečně gratulujeme k prvnímu potomkovi a přejeme jim jen to nejlepší, aby byli všichni zdraví, aby se jim plnily jejich sny a přání a s přehledem zvládají všechny životní zkoušky.

 

Zatímco Gábina si už brzy projde v Ulici peklem a dojde k zásadnímu životnímu rozhodnutí, její představitelka Aneta Krejčíková si bude užívat krásných chvilek se svým synem a partnerem. Přejeme jim hlavně pevné zdraví, štěstí, lásku, pohodu, ať jsou spolu šťastní a s přehledem zvládají všechny životní zkoušky.

 

Srdečně gratulujeme šťastným rodičům a přeje celé rodince pevné zdraví a štěstí!

 

 

 

TV Nova