SRDEČNĚ GRATULUJEME! Tereza Vítů je maminkou krásného kluka

Publikováno 10. 10. 2018
Seriál Ulice: Tereza Vítů jako Alena Koukalová
Zdroj: TV Nova

Máme pro vás úžasnou novinku. Představitelka Aleny Koukalové Tereza Vítů se stala maminkou! Na svět přivedla nádherného chlapečka. My jí srdečně gratulujeme a přejeme hlavně zdraví a štěstí.

Přehrát poslední díl

Skvělých zpráv není nikdy dost. Tu, kterou pro vás máme nyní, je z kategorie těch nejbáječnějších. Tereza Vítů, kterou znáte z Ulice jako Alenu Koukalovou, se stala minulý týden maminkou. Zatímco její Alena štěstí v lásce v Ulici neměla, Tereza si ho nyní užívá plnými doušky i s přítelem Honzou. Co o svém velkém dni prozradila na sociální sít?

 

Seriál Ulice: syn Terezy Vítů
Zdroj: Soukromý archiv

 

„Tenhle týden byl nejintenzivnější v mém životě. Vyčerpání z porodu bylo zapomenuto v okamžiku, kdy se Mikoláš narodil a podíval se na nás tím svým vševědoucím pohledem. Kontrakce přišly odpoledne, večer jsme odjeli do porodnice a čekala nás dlouhá noc. Miky si počkal na denní světlo a chvilku před osmou ranní se narodil. Honzík mě celou dobu držel za ruku a neskutečně mi pomohl. Ženy, chtějte své partnery u porodu, uvidíte, že mít se o koho v tyhle chvíle opřít a koho se držet, je strašně cenný, a taky pak muž nepřijde o ten zázrak, když jeho miminko přichází na svět. A co šestinedělí? Samozřejmě nemůžu říct, že by to nebylo náročný (i kvůli tomu, že moje tělo se bude dávat asi trochu delší čas do kupy), sžíváme se, poznáváme - ale Miky je strašně hodnej a sladkej, a tak nám to dost ulehčuje. Jo, a kdo říká, že novorozenci se neumí usmívat, tak kecá,“ svěřila se Tereza Vítů.

 

Ulice srdečně gratuluje a přeje jí, miminku i partnerovi krásné společné chvíle, ať se jim plní jejich sny a přání, hlavně ale zdraví, štěstí a lásku.

 

 

 

 

TV Nova