Start už na Nový rok! Jaký bude první lednový týden v Ulici?

Publikováno 11. 12. 2017
Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Těsně před Vánoci vyvrcholí letošní Ulice vánočním dílem. Po krátké pauze ve vysílání se Ulice vrátí hned na Nový rok s novými díly plnými novoročních překvapení, zvratů, velkých emocí i intrik. Co se bude dít v prvním lednovém týdnu? Adriana se pochlubí velkou novinkou, Mário bude úpět, Miloš čelit pořádnému průšvihu.

Přehrát poslední díl

Jak na Nový rok…
Začátek nového roku přinese spoustu novoročních překvapení. Pro někoho budou šokující, pro jiného radostná, někde budou létat špunty, jinde se bude zachraňovat jako o život. Tou největší novinkou se blýskne vnučka Adriana, jež je najednou jako vyměněná. Prsty v tom má samozřejmě Robert, do kterého je Adriana zamilovaná až po uši. Jenže ten si jde i nyní cíleně za svým... Čím všechny šokuje Adriana? A jak to s ní má Robert? Novoroční překvapení čeká také Matěje Jordána, jenž se dozví zprávu roku, či Vendulu Maříkovou, které Mário opět nečekaně zkomplikuje život…

 


Perný den Puklické
První školní den v novém roce nezačne právě nejlépe ředitelce školy Puklické. Přestože do školy přijde odpočinutá a plná elánu, během chvilky bude všechno jinak. Stačí jeden chybný krok, aby se jí den změnil v horor, kdy si o ni budou dělat starost všichni její blízcí. Nad její budoucností se náhle začne vznášet otazník, což se samozřejmě dotkne i chodu školy… Co se ředitelce Puklické přihodí a jaké to bude mít následky?

 


Mastného intriky
Radek Mastný využije každé příležitosti k tomu, aby si upevnil své postavení ve straně i na radnici. Pořád má zálusk na post starosty, který mu při posledních volbách vyfoukla těsně před nosem Světlana Nyklová. Již brzy však Mastný odhalí jednu její slabinu, díky níž by jí mohl uškodit víc, než se na první pohled zdá… Jakou zbraň chce Radek Mastný použít proti Světlaně?

 


Miloš v průšvihu kvůli ženské
Milošovo manželství se před dvěma lety povážlivě otřáslo v základech. Od momentu, kdy se s ním Eva usmířila, se Miloš snaží sekat doma latinu, protože ví, že by druhou šanci už taky nemusel dostat. Ani to mu ale nezabrání tajně si myslet na jinou a dokonce jí i napsat milostný dopis. Ovšem chybička se vloudí. Psaníčko padne do rukou Evy, která to rozhodně nenechá jen tak… Co všechno se provalí u Miloše doma? A co přizná zoufalý Miloš Bedřichovi, za kterým se vypraví na chatu, v níž Bedřich tráví dovolenou spolu s Frantou, Jindrou a miminy?

 


Starost o Marcelu
V Ulici se o ní mluvilo už dlouho, zatím ale byla paní Colombovou, kterou dosud neviděl. To se ale už brzy změní. Veroničina sestřenice Hanka se vypraví kvůli dceři Marcele do Prahy, aby ji povzbudila a podpořila v její velký den. Jenže už záhy zjistí, že je všechno jinak a že jít za svým snem je mnohem těžší, než tušila. O Marcelu si začne dělat velké starosti, protože ji zažije tak, jak ji dosud nezná. Navíc ji překvapí i Veronika a celá její rodina… Proč si začne Hanka dělat starost o Marcelu? Co se s ní děje? A co všechno Hanku překvapí u Maléřových?


Nenechte si ujít start Ulice v novém roce! První novoroční díly vás pobaví a zároveň přinesou i nejednu překvapivou situaci.

 

 

 

 

TV Nova