Světlana otevřeně o následcích vazby: Jak se na ní podepsala?

Publikováno 17. 4. 2018
Seriál Ulice: ep. 3447 - Jak moc se podepsala vazba na Světlanině psychice?
Zdroj: TV Nova

Světlaně se ve vazbě hodně změnily priority. Nyní je pro ni na prvním místě syn, i když má v práci spoustu restů. A víc než kdykoliv předtím jí záleží na tom, jak ji vnímá okolí. Proto ji i hodně překvapí pozvánka, se kterou by nepočítala ani ve snu. Jaká? A jak se vazba podepsala na její psychice?

Přehrát poslední díl

Tři týdny ve vazbě hodně zamávaly se Světlaninou psychikou. Tak dlouho odříznutá od svých blízkých dosud nebyla. Hodně jí chyběli, trpěla, že nemůže být se svou rodinou. Ostatně i na Alexově psychice se odtržení od mámy podepsalo, byť se Lumír, Vendula i Vilma Nyklová snažili, aby to pociťoval co nejméně. Jenže máma je máma. Teď se jí Alex nemůže nabažit a byl by nejraději, kdyby byla stále s ním. Ostatně o to se Světlana snaží, byť má v práci spoustu restů a měla by se na ně vrhnout.

 

Světlana navíc hodně citlivě vnímá, jak na ni reaguje okolí zpracované bulvárem. Pro všechny je vinná, i když podraz Roberta a Mastného nejvíc odnesla právě ona – zatčení, vazba, odsouzení, zaplacení dvousettisícové škody ze svého a navíc i ztráta prestiže a dobrého jména. O to více ji potěší jedno pozvání, se kterým by dříve nepočítala ani ve snu. Týká se totiž někoho, komu dlouho ležela v žaludku. Jaké pozvání to je a od koho? A co na to řekne její rodina? Proč si o ni Lumír začne dělat starost?

 

Světlana se snaží vrátit do normálního života se vším všudy. Jak těžké to je? Ve středu večer překvapí Lumíra otevřeným přiznáním, jak moc s ní vazba zamávala...

 

 

 


 

TV Nova