Světlana se loučí: Co je pro ni nejtěžší?

Seriál Ulice: Světlana se loučí...
Zdroj: TV Nova

Světlana se rozhodla od základů změnit svůj život. Události posledních měsíců ji donutily přehodnotit životní priority, navíc už nemá sílu čelit nenávistným útokům a lživým obviněním. Jak zvládne loučení? Co ji dojme? A jak to s ní nyní bude dál?

Přehrát poslední díl

Světlana odchází z radnice i politiky, aby se mohla více věnovat svému synovi. Ve čtvrtek rezignovala, nyní se loučí. Přitom ještě na začátku roku měla velké plány, co všechno změnit a udělat pro lidi. Pak ale přišlo obrovské rozčarování, když téměř všichni uvěřili lživému obvinění, že zpronevěřila dvě stě tisíc. To, že ji křivě nařkl z korupce Robert, kvůli kterému se v tom maléru ocitla, byl pro ni pořádný podraz. Ale to, že ji skoro všichni hodili přes palubu, ji zlomilo. Ke všemu se na ní i hodně podepsala vazba, v níž strávila tři týdny bez možnosti kontaktu se synem.

 

Ti, kteří Světlanu znají, ji chápou. Vědí, že je silná, zároveň se jí ale nediví, že na Mastného a spol. už nemá žaludek po tom všem, čím si před nedávnem prošla. Denisa přesto lituje, že Světlana odchází. A již brzy ji dojme takřka k slzám. Ovšem není jediná. Světlanu čeká ještě jedno smutné loučení, byť ona to tak nevnímá – s Lumírem. Na rozdíl od ní má Lumír pocit, že se něco mění i mezi nimi dvěma. Oprávněně? Co je pro Světlanu hodně těžké? A co pro Lumíra?

 

Světlana se loučí už v pátek večer! Jak to vládne? A jak její blízcí?

 

 

 

TV Nova