Sylvina pomsta: Rány pěstí, facky i pořádný cirkus v salonu

Publikováno 26. 7. 2017
Ulice: Jak to všechno začalo: Sylva se mstí Oldovi
Zdroj: TV Nova

Olda ani Ingrid netuší, jak si v případě Sylvy zahrávají. Dokud má co ztratit, je lehce zranitelná. Jenže to se může rázem změnit ve chvíli, kdy o vše přijde. Potom se začne mstít na všech frontách. A rozhodně si nebere žádné servítky.

Přehrát poslední díl

Na vynervovanou Sylvu je toho už moc. Oldu varovala, ať si dá na Ingrid pozor, protože je to pěkně zákeřná, všeho schopná mrcha. Teď už by jen stačilo, aby Karlovi poslala fotky, kterými ji vydírala naposled. Ale jestli půjde ke dnu ona, vezme tam s sebou i Oldu, jenž se na ni takhle vykašlal a nechal ji, ať se v tom plácá. Sylva nevidí jediný důvod, proč by všechno měla odnést jen ona sama. S Oldou na to byli dva. A na rozdíl od něj jí jde nyní o všechno. Dovede si živě představit, co by následovalo, kdyby se Karlovi dostaly ty fotky do rukou. Tomu míní zabránit stůj co stůj. Bohužel včas neodhadne situaci a spustí tak lavinu, která už nepůjde zastavit.

 

 

Nervy ale začíná ztrácet taky Olda. To, že za ním Sylva přišla až domů, ho pořádně vyděsilo. Co kdyby narazila na Jitku? Takový malér by mu právě teď ještě scházel. Je rád, že si to u Jitky jakžtakž vyžehlil, nestojí o další průšvih. A rozhodně nemíní kvůli Sylvě obětovat manželství. Dokud to s ní byl jen nezávazný flirt, Olda si to užíval. Jakmile se to však takhle zkomplikovalo, jde od toho. Ovšem tak jednoduše, jak si to představuje, to nepůjde. Došlápne si na něj nejen Sylvin přítel Karel. Navíc se mu pomstí i Sylva, která mu zavaří přímo u Jitky.Naštvaná Sylva se začne mstít ve středečním díle speciálu Ulice: Jak to všechno začalo. Zatímco Ingrid si podá pěkně zostra v salonu, v případě Oldy bude mnohem rafinovanější a drsnější.

 


 

 

 

TV Nova