TIPUJTE! Kdo další po Gábině bude řešit těhotenství?

Seriál Ulice: Kdo další po Gábině bude řešit těhotenství?
Zdroj: TV Nova

Gábinu těhotenství hodně zaskočilo. Neplánovala ho, navíc s Alešem nechtěla mít od rozchodu nic společného. Proto tolik zvažovala, co dál. Nakonec šla k lékaři, aby se s ním dohodla na interrupci. Velkou oporu má v Tereze, jež by mohla nakrásně otěhotnět také. Co myslíte, kdo další z Ulice bude řešit těhotenství?

Přehrát poslední díl

V Ulici se v poslední době skloňuje těhotenství snad ve všech pádech. Před pár týdny zjistila Gábina, že je v jiném stavu, a dost ji to rozhodilo. S něčím takovým nepočítala, Aleše chce ze svého života definitivně vymazat. Rozhodla se jít na potrat, i když to pro ni nebylo vůbec jednoduché. Těžké chvíle sdílela s Terezou, přitom ona sama by mohla už brzy zjistit, že je těhotná. S Davidem mají před svatbou, takže, by to byl jen přirozený vývoj jejich vztahu.

 

 

Další dítě si před rokem hodně přál i Martin. Kdyby Veronika zjistila, že je těhotná, zřejmě by byl hodě rád. Přírůstek do rodiny by potěšil i Vilmu Nyklovou, a to jak v případě Světlany, tak i vnučky Venduly. Věk na dítě i první vážný vztah mají také Karla či Dominika. Další dítě by mohla mít i Jindra, která určitě nechce jedináčka. Ostatně u Liškových je adeptek na těhotenství víc.

 

 

Druhé dítě by mohly mít také Skyler či Zuzana. Nečekané těhotenství se nemusí vyhnout ani Adrianě, kterou by nyní asi hodně zaskočilo. Další vnouče by si moc přála i Jitka, která by byla ráda, kdyby jí Lída či Monika šťastnou novinku oznámily. A to nejsou zdaleka všechny slečny, které přicházejí v úvahu. Co třeba Ája, Kamila, Šárka, Viki, Lucka, Rozina, Linda či Marcela?

 

Tipujte v naší anketě! Kdo další po Gábině bude podle vás řešit těhotenství?

 

Anketa

Kdo bude řešit těhotenství?

Hlasovalo 6554 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

TV Nova