TIPUJTE: U koho padne už brzy žádost o ruku?

Seriál Ulice: U koho dojde již brzy k žádosti o ruku?
Zdroj: TV Nova

V Ulici už brzy dojde na velkou romantiku. Někdo se odhodlá k žádosti o ruku, navíc způsobem, který se hned tak nevidí. O to ale bude nabídka sňatku romantičtější. Tušíte, kdo by to mohl být? Tipněte si to v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Každá žádost o ruku je romantická, minimálně pro dvojici, jíž se týká. Někdy je nečekaná, jindy se k ní dlouho schyluje. Někdy je při svíčkách, jindy se jedná bezprostřední návrh, jenž vyplyne ze situace. V Ulici zaznělo „Vezmeš si mě?“ už bezpočtukrát. Obvykle se do roka a do dne svatba i konala, čas od času z ní však na poslední chvíli sešlo. Vzpomenete si ještě, kolika žádostí o ruku jste byli již svědky?

 

Seriál Ulice: Aleš začíná žárlit...
Zdroj: TV Nova

 

Jen namátkou – Lumír žádal Světlanu o ruku hned dvakrát během několika let. Mezi tím si střihl ještě jednu žádost, k níž ho šikovně domanévrovala Pavla, sestra Eddieho. Stárek kvůli zásnubám uspořádal pro Vilmu Nyklovou koncert Vaška a Evy, Vasil požádal o ruku Ingrid krátce před tím, než se oběma převrátil život vzhůru nohama. Ondra svou první žádostí Báru spíš naštval, ta druhá ji dojala k slzám. Dojetí se neubránila ani Digi, když ji Marek požádal o ruku. Vlastimil Pešek kolem toho chodil jako kolem horké kaše, zato Eddie na to šel přímo, protože díky nevěře se Zorou si uvědomil, že žádnou jinou než Adrianu nechce. Tehdy ze svatby sešlo. A hned následující rok požádal Adrianu o ruku Robert.

 

 

Seriál Ulice: Adriana a Eddie opět spolu v posteli... - 7
Zdroj: TV Nova

 

Dvě žádosti o ruku vysekl také Bedřich, pokaždé jiné ženě – napřed Zuzaně, pak Anče. Dvakrát žádal o ruku Jarda, pokaždé ale Lenku. Dvě žádosti si vyslechla i Miriam Hejlová. Nejprve od Vlastimila Peška, pak od exmanžela Cyrila. Simona byla šťastná jako blecha taky dvakrát. Nejprve jí nabídl manželství Pepan, o pár let později pak Rudolf. Pepan si žádost o ruku zopakoval ještě u Blaženy, byť to úplně dobrovolně nebylo. V případě Oty a Hedviky se jednalo spíše o omyl, který už nešel vzít zpět. Slova „Vezmeš si mě?“ udělala radost i Lídě, zato Gábina se jich zatím nedočkala. Že by právě ona byla už brzy ta šťastnou? Co myslíte?

 

Tipněte si v naší anketě, u koho padne již brzy žádost o ruku.


 

Anketa

U koho padne žádost o ruku?

Hlasovalo 15833 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova