Nelehké natáčení Patricie Solaříkové: Proč měla během scén se svou fenkou Jackie problém?

Aktualizováno 13.2. 2018 18:56
Ulice: Patricie Solaříková se svým pejskem Jackie
Zdroj: Archiv TV Nova

Ulicí se zase budou prohánět psí tlapky! Po odchodu fenky Máni Dany Syslové alias Amálie Peškové, který diváci oplakali, už Ulicí zase zní psí štěkot...

Přehrát poslední díl

 Tentokrát roli v seriálu získala fenka Jackie Patricie Solaříkové. Patricie je sice ve skutečnosti velkou milovnicí psů, její postava Terezy Jordánové ale zas tak velké sympatie k němým tvářím nemá. A tak obě čeká velmi nelehký úkol!
 

Nápad scénáristů přivést do seriálu Jackie, Patricie zprvu velmi zvažovala. „Bála jsem se, jak bude Jackie reagovat. Přece jenom to není filmový pes, není cvičená, neplní žádné pokyny. Tráví se mnou na natáčení mnohdy celý den a ona není zvyklá takhle pracovat. Kolem oběda začíná usínat,“ směje se herečka. „Herectví je řehole, já to říkám pořád, takže si myslím, že mi to má trochu za zlý,“ přiznává Patricie. Jackie si ale na place velmi rychle zvykla. „Zpočátku z toho nebyla úplně nadšená, ale postupem času se jí tady začalo líbit, zjistila, že ji tady všichni chválí, dávají jí pamlsky... Někdy se vyloženě ateliérem nese a prsí se. A má to i tu výhodu, že mě každou pauzu donutí se zvednout a jít na procházku,“ pochvaluje si Patricie Solaříková.

112

Foto: Patricie Solaříková se svým pejskem Jackie

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Patricie Solaříková pomáhá psům na ulici

Hodnocení:Jedno úskalí to ale přece jenom skýtá. „Moje postava Terezy není vyloženě milovník zvířat a mít doma psa tak úplně nechce. To odmítání se mi hrálo hrozně, protože za prvé to je můj pes a také můj vztah ke psům je kladný. Ale nakonec jsme to obě zvládly,“ vzpomíná na nelehké začátky natáčení s Jackie Patricie. A na co padne honorář? „Tak akorát na granule,“ směje se herečka.


Jakou úlohu Jackie v seriálu naplní, to už sledujte 14. února v 18.25 na Nově.


ČTĚTE TAKÉ:

 

Nova.cz