Tohle divačky Bedřichovi jen tak nezapomenou! Takto podlehl svodům zamilované Jindry…

Aktualizováno 4.1. 2017 09:25
Ulice: Bedřich a Jindra - 6
Zdroj: TV Nova

Desetileté spokojené manželství Bedřicha a Aničky v Ulici dostává trhliny. Bedřich ztratí hlavu a podlehne svodům zamilované manažerky Jindry Pražákové. Tahle noc ho ale bude ještě hodně mrzet, zato hlavní aktéři Adrian Jastraban (47) a Bohdana Pavlíková (40) budou mít na co vzpomínat. Tohle natáčení totiž i jim přineslo bezesnou noc…

Euforie z vydařeného odehraného koncertu, alkohol a marihuana. To je kombinace, kvůli které nad sebou Bedřich Liška (Adrian Jastraban) ztratí kontrolu a podlehne Jindře (Bohdana Pavlíková), která za ním už nějaký ten pátek pálí. Téhle noci bude ještě trpce litovat, moc dobře totiž ví, že tohle si jeho oddaná žena Anička (Ljuba Krbová) rozhodně nezasloužila.

Ulice: Bedřich a Jindra - 2
Zdroj: TV Nova

Na natáčení milostné scény budou jistě ještě dlouho vzpomínat i aktéři Adrian Jastraban a Bohdana Pavlíková. Kvůli natáčení totiž skutečně společně strávili celou noc. Natáčení koncertu kapely Starej vercajk i následné milostné scény se odehrálo v reálném kulturním domě a první klapka padla přesně o půlnoci. „Noční natáčení skutečně v Ulici nepatří ke standardním. Nicméně někdy jsou nezbytná. Pochopitelně to s sebou nese jisté komplikace a tou hlavní je boj s únavou, na druhou stranu ale točíme reálné situace a snažíme se, aby se reálně také odehrály. Druhým důvodem nočního natáčení byly jiné závazky herců, kvůli nimž nebylo možné zahájit natáčení v příjemnější denní dobu,“ prozradil důvody nočního natáčení režisér Stanislav Sládeček.


16

FOTO: Milostná scéna Jindry a Bedřicha

Zdroj: TV Nova

Ulice: Bedřich a Jindra - 7

Hodnocení:
Celé dva dny bez spánku prožila díky milostné scéně s kolegou Adrianem Jastrabanem herečka Bohdana Pavlíková. „Na to si vzpomínám velmi dobře, zkoušela jsem v té době ve Švandově divadle Krysaře, takže jsem od rána stála na jevišti, ze kterého jsem rovnou přejížděla na natáčení a z něho opět na zkoušku do divadla a večer byla generálka. Nespala jsem dva dny a samotnou mě překvapilo, že jsem ani nebyla moc unavená. Ujistilo mě to v tom, že ještě nejsem zas tak stará,“ směje se při vzpomínce představitelka Jindry Pražákové.


Milostné vzplanutí mezi Bedřichem a Jindrou uvidí diváci seriálu Ulice ve středu 4. ledna.

Nepřehlédněte:

ODHALENO: Bohdana Pavlíková prozradila, co její postavu čeká v dalších dílech Ulice

VIDEO: Trable s láskou, nečekaná prozření i pořádná podpásovka! Co se bude dít v Ulici tento týden?