Tragédie v Ulici: Pád z okna! Co bude pro Ingrid osudné?

Publikováno 17. 8. 2017
Ulice: Jak to všechno začalo: Ingrid doplatí na vlastní intriky...
Zdroj: TV Nova

Ingrid si nedá pokoj. Nestačí, že ji Michal vyrazil na minutu ze salonu a že Olda má chuť ji zabít kvůli Jitce i Lídě. Ingrid zase začne intrikovat, aby se pomstila právě Oldovi. Chce mu obrátit život vzhůru nohama stejně, jako to on udělal jí. Tentokrát se Ingrid nezastaví před ničím a její odveta skončí velkým neštěstím. Na co ona sama doplatí?

Přehrát poslední díl

Ingrid stále nedokáže rozdýchat vyhazov ze salonu, o který se jí postaral Olda, když všem prozradil, co provedla a jak to těhotná Jitka odnesla. Tohle Ingrid Oldovi nedaruje. Místo aby Farští byli rádi, že jim dala kontakt na Lídu, udělali z ní přede všemi tu největší zrůdu pod sluncem. Ovšem Ingrid ještě zdaleka neřekla poslední slovo. Nejen Olda se bude ještě hodně divit, až se mu začne mstít a ničit mu život. Protože přesně tohle má nyní Ingrid v plánu. Míní Oldovi tak zatopit, že to odnese nejen on, ale i celá jeho rodina. Co chystá? Kam až hodlá zajít?

 


Olda marně doufá, že na Ingrid už nikde nenarazí. Ta si totiž sebejistě nakráčí do jeho fitka, aby splnila své výhrůžky. Dokonce se Oldovi vysměje do obličeje, když se ji pokusí vyhodit a zruší jí permanentku. Na ni je prostě krátký. Ovšem všeho do času. Samotná Ingrid se nakonec chytí do vlastní pasti a šeredně si to odskáče. Co se stane? Co všechno bude předcházet jejímu pádu z okna?

 

Ingrid doplatí na vlastní intriky ve čtvrtečním díle speciálu Ulice: Jak to všechno začalo v 18:30 na Nova Plus. Co se jí stane osudným? A jak zlé to s ní bude?

 

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova