UKÁZKA z pondělní Ulice: Pravda pro Bruna: Co všechno mu Marcela přizná?

Zdroj: TV Nova

Marcele na Brunovi stále záleží. Ví, že to mezi sebou nemají vyřešené, i když Bruno si momentálně myslí pravý opak. Marcela se proto rozhodne jít s kůží na trh. Jak na její upřímnost Bruno zareaguje? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

Marcela se pomalu vrací do normálního života. Snaží se léčit a zatočit se svou mentální anorexií, kvůli které se ocitla dokonce i v ohrožení života. Ví, že je to běh na dlouhou trať, navíc to není vůbec snadné. Marcela si nyní urovnává i vztahy, které kvůli její nemoci vzaly za své. K tomu dohání ve škole, co se dá. Hned po víkendu ji kromě náročné zkoušky z klasiky čeká ještě jedna těžká zkouška v soukromí. Brunovi, na kterém jí stále záleží, konečně řekne celou pravdu o sobě své nemoci. Nerada by o něj totiž přišla, protože je pro ni stále hodně důležitý. Co všechno mu prozradí? A jak na to Bruno zareaguje? Znamená to nový začátek mezi nimi? Podívejte se.

 

Takhle otevřeně spolu už dlouho nemluvili. Jak těžké je říct tomu, na kom vám záleží, pravdu o sobě a svých nočních můrách? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

 


 

 

 

 

 

 

 

TV Nova