UKÁZKA ze středeční Ulice: Překvapivý návrh pro Gábinu: Přijde o Šímu?

Publikováno 10. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Hynek si nedovede představit, že by si Gábina odvezla Šímu do Berlína. Rád by s ním byl co nejvíce, proto o přesunu nechce ani slyšet. S Gábinou se ocitli v patové situaci, kterou nyní rozčísne Dáša se svým protinávrhem. Jakým? A jaká bude Gábinina reakce? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Přehrát poslední díl

Gábina stojí před hodně těžkým rozhodnutím. Odjet do Berlína za každou cenu, anebo zůstat? Ve hře je nejen její kariéra, ale hlavně Šíma. Hynek je zásadně proti, aby ho Gábina brala s sebou, ta ale na tom vidí jen samá pozitiva. Šíma by poznal nové prostředí, naučil se cizí jazyk, otrkal by se někde jinde. Gábina si myslí, že společně to zvládnou, ovšem Hynek si tím tak jistý není. Gábina bude mít podle něj práce až nad hlavu, takže se Šímovi nebude moci věnovat tak, jak by si přála. Navíc Hynek pochybuje i o tom, že by se opravdu vídali každý týden o víkendu, jak nyní Gábina slibuje. Dáša to vidí podobně, a tak přijde se svým protinávrhem, jenž je hodně překvapivý pro Hynka i Gábinu. Jakým? Jak vypadá kompromis z jejího úhlu pohledu? Podívejte se.

 

Jakým návrhem Dáša pořádně zaskočí Gábinu? A jaká bude její první reakce? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

 

 

 

 

TV Nova