Vánoce u Digi už v úterý! Co bude tím největším dárkem?

Seriál Ulice: Digi připraví Tonymu Štědrý večer o dva dny dříve
Zdroj: TV Nova

Co by udělalo Tonymu radost před blížícími se vánočními svátky? Digi na to kápne už v úterý večer, kdy pro něj přichystá jedno velké překvapení – Štědrý večer o dva dny dříve. Jak se jí to povede?

Přehrát poslední díl Ulice

 

Digi si moc dobře všímá, jak blížící se vánoční svátky doléhají na osamělého Tonyho. Když slyšela, jak si v pondělí povídal s holkami o Paříži, bodlo ji to u srdce. Tuší, jak se Tony asi teď cítí. Přestože si hraje na tvrďáka, není balvan, kterému by bylo všechno jedno a svátky bez mrknutí oka v pohodě ustál sám v Coolně a na ubytovně. Také on by je rád strávil s těmi, na kterých mu záleží. Jenže o tom si může nechat leda tak zdát. Nebo že by se přeci jen začala plnit tajná přání?

 

 

 Podívejte se, jakou starost měl Tony o nemocnou Digi

 

Digi se totiž rozhodne, že pro Tonyho připraví malé překvapení, aby si i on užil Vánoce se vším všudy. V dětském domově si opět uvědomila, že jsou vlastně stále jedna rodina a že Tony moc přátel a blízkých nemá. A tak udělá něco, co samotného Tonyho pořádně zaskočí. Připraví pro něj Vánoce se vším všudy už v úterý večer. Jaké budou? A co bude tím největším dárkem? Možná budete překvapení...

 

U Digi začnou Vánoce už v úterý! Jaká překvapení tento kouzelný večer přinese?

 

 

 

 


 

TV Nova