Velké změny u Světlany a Lumíra: Jak to s nimi bude dál?

Publikováno 13. 6. 2018
Seriál Ulice: Jak to bude dál se Světlanou a Lumírem?
Zdroj: TV Nova

Vilmě Nyklové se ani trochu nelíbí, jak to Lumír a Světlana nyní vedou. Když se Světlana rozhodla, že na radnici skončí, Nyklová si malovala, jak se co nevidět stane dvojnásobnou babičkou. Teď se ale obává, že manželství Lumíra a Světlany vezme rychle za své. Proč? Z čeho je Nyklová na mrtvici?

Přehrát poslední díl

Lumír a Světlana už spolu zažili ledasco. Šťastné chvíle čas od času vystřídaly horší časy, kdy se jejich manželství otřásalo v základech, anebo kdy jednomu z nich nebylo ani trochu do smíchu. Na začátku roku si prošla hodně těžkou zkouškou Světlana, když se kvůli podrazům Roberta a Mastného ocitla ve vazbě. Ti dva jí navíc dokonale zkazili pověst, lidi ji začali nenávidět. Vazba se ke všemu zlému podepsala na její psychice natolik, že se Světlana rozhodla k radikálním krokům – skončit v politice ještě před volbami a více se věnovat Lexíkovi, který ji nyní potřebuje.

 

Světlana využila nabídky Ingrid a odjela za ní do Málkova, aby se dala trochu dohromady. S Lexíkem se jim tam natolik zalíbilo, že se Světlaně ani nechce vracet nazpět do míst, kde neustále naráží na zlobu a nevraživost svých voličů kvůli křivému obvinění. Světlana nemá jak se očistit, a tak se rozhodla, že udělá za touto svou minulostí tlustou čáru. S tím souvisí i její další rozhodnutí – do Málkova se prakticky odstěhovat, alespoň prozatím. Co na to řekne Lumír? Jak to s nimi bude dál? A čeho se obává Vilma Nyklová?

 

Světlaniny plány hodně zaskočí Vilmu Nyklovou už ve středu večer. Kdo to od ní kvůli nim schytá? A jak na ně zareaguje Lumír?

 

 

TV Nova