Anna Kadeřávková má spoustu omezení. Jak nemoc ovlivňuje natáčení a její denní režim?

Aktualizováno 3.11. 2018 16:57
Zdroj: TV Nova

Po skoro dvouleté pauze se do seriálu Ulice vrací Rozina Maléřová alias Anna Kadeřávková, která se v natáčecí pauze rozhodně nenudila. V čem jí nemoc omezuje? Nejen o tom se herečka rozpovídala v rozhovoru.

Přehrát poslední díl

V seriálu Ulice se již brzy objeví jedna z oblíbených postav Rozina Maléřová, která odletěla do Ameriky a teď se skoro po dvou letech vrací zpět. Jak se na svůj návrat těšila její představitelka Anna Kadeřávková? „Asi tak obecně jsem se těšila na to, že tady s tou prací má člověk takový jistý režim. Vím hodně dopředu, co mě čeká, a ta jistota je dost příjemná,“ prozradila herečka, kterou trápí velmi nepříjemná nemoc - borelióza.

Ulice: Rozina se vrací...
Zdroj: TV Nova

„Bohužel mě to omezuje, protože mám antibiotika v podstatě na půl roku, takže bych měla být v hodně klidovém režimu. Nesmím se absolutně stresovat, takže teď vypouštím všechno, co nemusím řešit. Je to zlé, protože jsem hodně unavená, je mi dost špatně a mám speciální dietu,“ dodala. Co dalšího o svém návratu do Ulice Anička prozradila? Na to se podívejte ve videu!

Ulice: Rozina se vrací...
Zdroj: TV Nova

Na její návrat se můžete těšit již příští týden! A pozor, Rozina nepřijede domů sama, ale se svou kamarádkou. Jak obě zamíchají osudem rodiny Maléřových sledujte v nejnovějších dílech Ulice - každý všední den od 18:25 na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don